Категорія ‘Події’

Відкриття виставки художньої фотографії Ярослава Лозинського

В центральній районній бібліотеці проходить виставка фоторобіт талановитого художника, фотомитця Ярослава Лозинського “Чорно-білі миті життя”, організованої з нагоди його 55-річчя, відкриття якої відбулося 17 серпня. На виставці представлено 23 світлини  пейзажів та натюрмортів в чорно-білих тонах, на яких відображено краса навколишнього світу. Як в справжнього митця, кожна світлина має свій прихований зміст.

Фестиваль Європейського кіно

В пункті європейської інформації центральної районної бібліотеки 9 та 15 серпня відбувся показ фільмів: драми “На межі” (2017р., Німеччина, Франція) та трилера “Дівчина в тумані” (2017р., Франція, Німеччина, Італія), демонстрація яких проведена в рамках фестивалю Європейського кіно за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні , який цього року проходить з 12 липня по 31 серпня.

Літературний портрет

В читальній залі центральної районної бібліотеки 10 серпня відбувся літературний портрет «Символ української інтелігенції», присвячений 140-річчю письменнику, літературному критику, видавцеві, редактору, перекладачеві, громадському і політичному діячу Антіну Крушельницькому. Про його трагічне життя і творчість, яка в комуністично-радянські часи замовчувалась, розповіла завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька. Вона прочитала уривки з роману із часів визвольних змагань […]

Інновації – частина бібліотечного життя

Сьогодні бібліотека у сільській місцевості є найбільш доступним культурним закладом для місцевої громади і виконує чимало місій. Це своєрідний довідковий, інформаційний та освітній осередок. На сучасному етапі сільські бібліотеки удосконалюють свою діяльність, намагаються надавати користувачам нові послуги, впроваджувати новітні технології з метою забезпечення доступу користувачам до світових інформаційних ресурсів, адже світ невпинно змінюється і роль […]

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні користувачі! Наша бібліотека бере участь в фестивалі Європейського кіно, який відбувається за підтримки представництва ЄС в Україні В читальній залі центральної районної бібліотеки відбудеться демонстрація фільмів: • 9.08 – 15:00 год. «Дівчина в тумані»• 15.08 – 15:00 год. «На межі» Запрошуємо!

Конкурс

Останнім часом в бібліотеках користуються популярністю малі форми бібліографії завдяки своїй оперативності, мобільності, актуальності та різноманітності тематики. Бібліотекарі створюють універсальні, тематичні, краєзнавчі, поточні, персональні посібники малих форм, при чому пріоритетним є краєзнавче спрямування.

Школа бібліотечної навігації

Сьогодні бібліотеки прагнуть активно використовувати можливості інтернету в повсякденній практиці і шукають інноваційні шляхи надання послуг, зокрема і завдяки створенню блогів, головний зміст яких – записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Популярність блогів зумовлена легкістю публікування інформації та миттєвою доступністю опублікованої інформації в Інтернеті.

-->