Категорія ‘Події’

З плеяди новітньої літератури

Однією з найяскравіших сторінок сучасної української літератури є творчість Ірен Роздобудько: талановитої письменниці й журналістки, майстрині сценарної фільмографії та переможниці багатьох літературних конкурсів. З нагоди її 55-річчя у відділі обслуговування (абонемент) бібліотекар Ярослав Лазорко провів годину спілкування з представницями прекрасної статі, яких приваблює її самобутнє відображення стосунків між людьми загалом та долі звичайної жінки зокрема.

Презентація книги «Отченаш неба» Галини Христан

10 листопада в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч з нашою краянкою – письменницею, новелісткою Галиною Христан та презентація її нової книги «Отченаш неба». Книга видана у Івано-Франківську у видавництві «Місто НВ» у серії «Бібліотека спілки» за сприяння міського голови Руслана Марцінківа та підтримки Івано-Франківської міської ради.

Свято української писемності та мови

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови – державне свято, яке встановлене в 1997році Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в об’єднанні українського суспільства. Традиційно, в День української писемності та мови покладають квіти до пам’ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих […]

Презентація книги Володимира Присяжнюка “У середмісті моєї пам’яті”

1 листопада бібліотекарі району та шанувальники поетичного слова мали змогу зустрітися і поспілкуватися з поетом Володимиром Присяжнюком на презентації його нової книги – збірки лірики “У середмісті моєї пам’яті”. Зустріч відбулася в залі міської бібліотеки для юнацтва. Представила поета та поділилася з присутніми своїми враженнями від його філософсько-поетичної творчості директор ЦБС Галина Волошин.

Зустріч з працівниками заповідника “Горгани”

1 листопада працівники природного заповідника “Горгани” провели перед бібліотекарями району екологічно-інформаційну презентацію “Вплив бойових дій на стан навколишнього середовища”. Роман Кузнєцов детально розповів присутнім про заповідні куточки України, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Донбасі та стан заповідників, які опинилися на окупованих територіях.

Історичний екскурс

1 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбувся історичний екскурс «ЗУНР – наша слава і гордість», присвячений 99 річниці утворення ЗУНР. У жовтні 1918 року в умовах поразки австро-німецького блоку в Першій світовій війні українці Східної Галичини розпочали рішучі заходи щодо створення власної незалежної держави. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 […]

500-річчя Реформації

У 2017 році по всьому світу відзначають 500-річчя руху Реформації. В Україні 2017 рік оголошено роком Реформації, що підтримано на державному рівні указом президента та відповідним розпорядженням уряду про ряд заходів щодо відзначення цієї події.

Золоте століття жіночого чину

З нагоди 100-річчя створення організації “Союзу українок” 29 жовтня в районному будинку культури відбулася урочиста академія “Золоте століття жіночого чину”, яка проведена за ініціативи голови Надвірнянського осередку “Союзу українок” Ольги Багрійчук. На свято зійшлися союзянки Надвірнянщини, а також прибули посестри із Івано-Франківська.

-->