Категорія ‘Події’

Все життя служінню справи

За своїм природним призначенням заклади культури є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. У багатьох закладах культури є люди, які визначають і активно створюють імідж, авторитет цих установ. Саме до таких людей належить Ірина Сороцька, директор Пнівського сільського БК. Все професійне життя директора пов’язане із сценою.

Її життя – то доля педагога.

Вчитель – найдревніша професія, представники якої покликані не лише дати освіту, а й зберегти людське в людині, передати все найкраще, що виробило людство протягом своєї історії. Бути вчителем – високе покликання. Вчитель – друг і наставник, порадник і найкращий взірець для наслідування.

Зустріч з письменником Степаном Процюком

Творчість письменника Степана Процюка оцінюють по різному, але однозначно його твори не залишають байдужим нікого. 1 серпня в Надвірнянській центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з сучасним українським письменником Степаном Процюком, чиї твори беззаперечно спричиняють внутрішнє потрясіння і відображають найглибші закутки людської душі.

Історичний портрет

29 липня в читальній залі ЦРБ відбувся історичний портрет “Творець декалога українського націоналіста”, присвячений 115-й річниці з дня народження учасника визвольних змагань, ідеолога ОУН, публіциста Степана Ленкавського. Про життя і діяльність одного з засновників ОУН та її авторитетного ідеолога, послідовника Голови проводу ОУН Степана Бандери, автора і талановитого редактора книжкових видань, творця “Декалога українських націоналістів” […]

Виставка-персоналія до дня народження Жорж Санд

У відділі абонемент центральної районної бібліотеки діє виставка персоналія «Яскрава літературна доля», присвячена 215-й річниці з дня народження французької письменниці Жорж Санд (1804—1876). Жорж Санд (Аманда Аврора Ліон Дюпен) народилася у липні 1804 р. в невеличкому містечку Ноан, недалеко від Парижа, у дворянській родині. Батько був офіцером наполеонівської армії. Мати походила з родини міщан і […]

Літературна година до 80-річчя Ігоря Калинця

30 липня в читальній залі ЦРБ відбулась літературна година “Будитель національного відродження”, присвячена 80-річчю з дня народження дисидента, шістдесятника, засудженого тоталітарною совєцькою системою, відомого українського поета Ігоря Калинця. Завідувач відділу краєзнавчої літератури ЦРБ Раїса Грушецька розповіла про нелегкий життєвий і творчий шлях поета, а також ознайомила присутніх із збірками його поезій та читала його унікальні […]

День професійного спілкування

Динамічний розвиток бібліотек, зміна їх суспільного призначення, трансформація завдань і функцій спонукають до підвищення кваліфікації, безперервної освіти. Однією з ефективних форм підвищення кваліфікації є обмін досвідом.

Наші герої – наша гордість

В рамках загальносистемного проекту «Гордість села», який реалізовується  бібліотеками ЦБС, в Каміннецькій сільській бібліотеці відбулася зустріч з односельчанами – учасниками АТО: Героєм України III ступеня Дмитром Триногою та Ярославом Равлюком, який в 2016році в складі міліцейського підрозділу забезпечував порядок в місті Маріуполі.

-->