Архів січня, 2011

Поцілунок скорпіона

Щойно вийшла друком нова поетична збірка Романа Киселюка. “Поезія Романа Киселюка така ж природна і очевидна, так само виникає звідусіль і тримається у всьому, як орнаменти на всіх ужиткових речах” (Тарас Прохасько).

Благодійна акція

20 січня центральна районна бібліотека отримала подарунок від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка – 164 книги для бібліотек району. Це – “Біблія в переказі для дітей. Старий і Новий завіт”. Дякуємо п. Юрію та його команді.

Літературна година

20 січня ЦРБ та міська бібліотека для юнацтва провели літературну годину “А ти шукала небесний камінь…”, присвячену 50-річчю від дня народження поетеси з Фитькова Надії Попович. В заході взяли участь мама покійної поетеси, сестра та племінниці.

Надія Попович

Свічі любові [Текст]: поезія / Н. Попович; упоряд. та ред. Н. Чир. – Коломия: Вік, 2010. – 320 с. Книжка поезій Надії Попович «Свічі любові» видана до 50-річчя від дня народження поетеси і спроможна примусити читача сягнути переосмислення власних світоглядних принципів. Вірші, вміщені у поетичному збірнику, світлі й чисті, авторка своїми творами прагне освітити людям […]

Літературний екскурс

11 січня в центральній районній бібліотеці проведено поетичний екскурс “Різдвяне мереживо”. Бібліотекар абонементу Ярослав Лазорко розповів присутнім про звичаї українського народу, пов’язані з Різдвом Христовим та колядою. Звучала поезія, коляда.