Архів серпня, 2011

Конкурс

Підведено підсумки  конкурсу на кращий сценарій масового заходу, присвяченого 20-річчю Незалежності України, що проходив серед бібліотек ЦБС. На конкурс представили сценарії 32 бібліотеки.

Подарунок бібліотекам

17 серпня до Цуцилівської та Тисменичанської бібліотек-філій завітали поважні гості – голова та представник БО “Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев”янка”, депутати обласної ради Юрій Дерев”янко та Володимир Хопта з подарунками. Цуцилівська філія отримала 12 нових стільців та 90 нових книг на 2000 грн. Тисменичанська філія – добірку книг на суму 2300 грн.

Конкурс

2 серпня методичним відділом ЦРБ проведено конкурс професійної майстерності серед бібліотечних працівників ЦБС  “Кращий бібліотекар 2011 року”. Перемогу в конкурсі здобула бібліотекар Білоославської сільської філії  Алла Іващенко. . .  

Презентація книги

2 серпня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась презентація книги голови районної організації Народного Руху України Богдана Березицького “Нариси з історії руху і незалежності”, в якій автор аналізує шлях України до незалежності і розвиток подій після 1 грудня 1991 року та подає своє бачення національної ідеї з врахуванням сучасної обстановки в Україні. Богдан Адамович […]