Архів жовтня, 2011

Отримали комп’ютери

15 жовтня Надвірнянська ЦБС отримала 10 комп’ютерів від програми “Бібліоміст” згідно проекту “Організація нових бібоілотечних послуг з використанням вільного доступу до інтернету”. Представники запорізької  “Виробничо-комерційної фірми “Рома, Лтд”,  привезли та налаштували чотири комп’ютери в Тисменичанську бібліотеку-філію, по три – в Цуцилівську та Пасічнанську бібліотеки-філії.

Зустріч з бібліотекарями Польщі

З 11 по 14 жовтня в нашій області перебувала делегація бібліотечних працівників Воєводської (обласної) публічної  бібліотеки ім. Е. Смолки з м. Ополє (Польща). Такі творчі зв’язки між обласною бібліотекою ім.. І. Франка та бібліотекою м. Ополлє існують вже протягом шести років. Щороку бібліотеки обмінюються делегаціями, відвідують різні книгозбірні двох країн з метою обміну досвідом, налагодження […]

Літературно-історичний екскурс

6 жовтня в центральній районній бібліотеці проведено літературно-історичний екскурс “Вірний син свого народу” присвячений 145-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Завідуюча відділом обслуговування користувачів  Н.Мартинюк розповіла про життя, політичну боротьбу  першого українського президента.

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня у районному будинку культури відбулась урочиста нарада та концерт з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. У своєму виступі директор ЦБС Марта Кушнерчук підвела підсумок діяльності бібліотеки району в поточному році. Зі святом привітали бібліотекарів заступник голови районної ради І.Писклинець та заступники начальника відділу культури і туризму РДА Ольга Багрійчук.