Архів лютого, 2012

“…у віршах з Музою стою”

29 лютого в центральній районній бібліотеці відбулась літературна візитівка молодого поета, члена літстудії “Бистрінь” Дмитра Левкуна “…у віршах з Музою стою”. Аудиторія була суто юнача – учні Надвірнянського ПТУ, тому, мабуть, одразу знайшлось порозуміння. Р. Грушецька представила Дмитра, після того зав”язалась невимушена розмова, акцент у якій було зроблено на інтимну лірику (адже весна надворі).

Дмитро Левкун

В рамках проекту “Літературна світлиця” 29 лютого в краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки журналіст ТРК “Надвірна” Світлана Гаєвська взяла інтерв”ю у поета, члена літстудії “Бистрінь” Дмитра Левкуна. Дмитро Левкун народився 8 травня 1988 р. в с. Чорні Ослави. Закінчив навчання у Надвірнянському коледжі та на юридичному факультеті Львівського університету. Працює секретарем Надвірнянського суду.

“Я – в поезію…”

22 лютого в центральній районній бібліотеці відбулась літературна візитівка Світлани Ткачук «Я – в поезію…», приурочена Міжнародному дню рідної мови. Про історію цього свята, значення рідної мови в житті кожного народу розповіла зав. відділом обслуговування користувачів Надія Мартинюк. Раїса Грушецька – завідувач відділу літератури з краєзнавства представила творчість гості, відзначила, що, безперечно, творчість Світлани Ткачук  […]

Світлана Ткачук

22 лютого записано інтерв’ю з членом літературної студії «Бистрінь» (з 1995 р.), лауреатом літературної премії ім.. Бориса Горбатова у місті Сєверодонецьку 1987 р., вчителем української мови та літератури Світланою Ткачук. Пані Світлана друкувалася у Сєверодонецькій, Старобільській, Луганській пресі, журналі «Перевал», літературних альманахах літстудії «Бистрінь», а також в «Тижневику Галичини», районній газеті «Народна Воля».

Інтернет-центр

Відділ інформаційних технологій (Інтернет-центр) переведено в більш простору кімнату на другому поверсі бібліотеки. До послуг користувачів 8 робочих місць. Тут ви можете отримати необхідну інформацію, консультації з пошуку інформації, поспілкуватись з друзями, знайомими в соціальних  мережах, пройти навчання з основ комп’ютерної грамотності тощо.

Нагорода

21 лютого центральну районну бібліотеку відвідав начальник управління культури Володимир Федорак та начальник відділу культури і туризму РДА Олександр Зварчук. Володимир Васильович вручив директору ЦБС Марті Кушнерчук грамоту управління культури за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури Прикарпаття  та з нагоди 55-річного ювілею.

Відеофільми

Колектив телерадіокомпанії “Надвірна” (директор Богдан Климковецький) є давніми друзями і партнерами централізованої бібліотечної системи. Ми вдячні дирекції, клективу ТРК за творчу співпрацю, змістовне висвітлення діяльності ЦБС у відеосюжетах. Колектив ТРК – креативний, творчий, у постійному пошуку нових ідей, проектів. У 2009 р. за художньо-телевізійний нарис про  життєвий і творчий шлях  поетеси з с. Фитьків Надії […]

Олександр Букатюк

В рамках спільного проекту ЦРБ та ТРК “Надвірна” (журналіст Світлана Гаєвська)   “Літературна світлиця” 17 лютого у відділі краєзнавчої літератури записано інтерв’ю з поетом, членом літературної студії “Бистрінь”, одним із засновників молодіжного літературного об’єднання “Планета наступного слова” (м. Івано-Франківськ), студентом філологічного факультету Прикарпатського університету ім. В.Стефаника, автором поетичної збірки інтимної лірики “Для мене рай” (2008 р.) […]