Архів квітня, 2012

Блог

Тисменичанська бібліотека-філія впроваджує прект “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст”. Працівники бібліотеки вдосконалють свою кваліфікацію, опановують інформаційні технології. Зав.бібліотекою О.Мельниченко 20 квітня взяла участь у тренінгу “Бібліотечні блоги: методика створення” в ЦРБ. 28 квітня створено блог Тисменичанської сільської бібліотеки-філії tyslib.blogspot.com.

Літературна візитівка

27 квітня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась літературна візитівка члена літстудії “Бистрінь” Ольги Пилип”як. Ольга прийшла до літстудії у 18-річному віці. Вже через рік дебютувала з своїми прозовими творами в антології “Літоплин над Бистрицею”. Представляючи Ольгу, завідувачка відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька зауважила, що в цієї молодої жінки ще все попереду

Ольга Пилип’як

27 квітня в краєзнавчому відділі ЦРБ в рамках проекту з ТРК “Надвірна” “Літературна світлиця” записано інтерв”ю з членом літературної студії “Бистрінь” Ольгою Пилип”як. Пилип”як О. народилася 5.12.1988 р. в с. Гаврилівка, де й проживає. Закінчила навчання в Прикарпатському Національному університеті, філософський факультет, магістр психології.

Вечір-реквієм

Минуть десятиліття, а день Чорнобильської трагедії завжди хвилюватиме людей – і тих, хто народився далеко від покривдженої землі, і тих, кого він зачепив недобрим крилом. 26 квітня в центральній районній бібліотеці відбувся вечір-реквієм “Дзвонить Чорнобиль тугою”.Про події 26-р. давнини говорили учні ЗОШ №2 1-3 ст.

Година спілкування

23 квітня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась година спілкування «Народження книги: два крила», присвячена Всесвітньому дню книг та авторського права. Саме письменник та видавець і є тими два крильми, які народжують книгу, тому в заході взяли участь письменники, члени НСПУ Нестор Чир, Галина Христан, гості з м. Івано-Франківська: видавець Василь Вітенко («Тіповіт») та […]

Виставка-застереження

До Дня довкілля в районній бібліотеці для дітей влаштовано виставку-застереження “Земля хворіє: озирнись в турботі”. Матеріали, представлені на виставці, закликають юних читачів не тільки любити природу, але й берегти її. Прикрашає виставку Земля, яку активісти клубу за інтересом «Арніка» зробили своїми руками, ще й вбрали її в український віночок.

Тренінг

Згідно плану роботи ЦБС 20 квітня у відділі інформаційних технологій проведено тренінг “Бібліотечні блоги: методика створення”, в якому взяли участь працівники 5-ти бібліотек, які надають користувачам Інтернет-послуги. Завідуюча ВІТ надала консультацію про блоги, зокрема бібліотечні, наголосила на їх значенні для реклами бібліотеки, ознайомила з методикою їх створення.  

Година духовності

17 квітня в центральній районній бібліотеці проведено годину духовності “Великодні роздуми”. Бібліотекар Наталія Берчак презентувала книгу    О.  Вербенець, В. Манько “Великодній кошик: обряди і страви Великодних свят”, звучала великодна поезія, учасники заходу поділились своїми спогадами, роздумами щодо відзначення великого християнського свята у своїх сім”ях.