Архів травня, 2012

Семінар-тренінг

28 травня в ОНУБ ім. І. Франка відбувся семінар-тренінг  “Віртуальний бібліосвіт”, в якому взяв участь інженер-програміст Надвірнянської ЦРБ Р.Заник. Вперше на такому семінарі разом зустрілись завідувачі відділами інформаційних технологій, ІТ-працівники ЦБС області, щоб поділитись напрацьованим досвідом роботи, поспілкуватись з колегами.

Година віртуальної інформації

24 травня виповнилось 130 років від дня народження видатного українського композитора, хорового диригента, священика, творця духовних шедеврів, музично-громадського діяча Кирила Стеценка. Кирило Стеценко – композитор-класик, чудова музика якого звучить уже більше століття, а багато його пісень вважають народними. Феномен його в тому, що своєю творчістю він зумів доторкнутися до глибини народної душі.

Ярмарка

21 травня завідувачі бібліотеками-філіями смт. Делятин Квітослава Брунько та с. Камінне Галина Волошин відвідали Ярмарку в м. Києві «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади». Організаторами Ярмарки були: програма «Бібліоміст», Міністерство культури України, НПБУ, УБА, Ресурсний центр «ГУРТ», Програма сприяння Парламенту ІІ, відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Бібліотечний візит

23 травня з бібліотечним візитом «Вчимося у колег» група бібліотекарів району відвідала Пнівську та Пасічнянську бібліотеки-філії. Пнівська філія (завідувач Олександра Куца, бібліотекар Мар’яна Гуш) займає три невеликі кімнати в приміщенні адмінбудинку.

Блог

Цуцилівська сільська бібліотека-філія – переможець другого раунду конкурсу проектів програми “Бібліоміст” “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету”. Вже другий рік бібліотека надає своїм користувачам нові послуги. За цей час робота бібліотеки стала цікавішою, активнішою, збільшилась кількість відвідування. Відтепер бібліотека матиме своє обличчя у віртуальному світі: створено блог. Адрес блогу: tsutsyliv.blogspot.com

Галина Христан

18 травня в краєзнавчому відділі ЦРБ в рамках проекту «Літературна світлиця» записано інтерв»ю з членом літстудії «Бистрінь» з 1987 р., членом НСПУ з 2005 р. Галиною Христан. Христан Галина Петрівна народилась 31.05.1952 р. в с. Саджавка. Працює бібліотекарем в місцевій сільській філії. Новелістка.

Літературна зустріч

18 травня відбулась літературна зустріч з поетом, членом літстудії «Бистрінь» Ярославом Гайдашем «Несіть добро, мов той вогонь…». Присутні відкрили для себе Ярослава як особистість цікаву, небайдужу, справжнього патріота своєї країни. Поезія його – різнопланова: порушуються соціальні теми, питання мови, інтимна лірика, та все ж переважає громадянська тематика, йому болить Україна, її минуле і майбутнє. Ярослав […]

Ярослав Гайдаш

18 травня в краєзнавчому відділі ЦРБ в рамках проекту «Літературна світлиця» записано інтерв»ю з членом літстудії «Бистрінь» Ярославом Гайдашем. Гайдаш Ярослав Васильович народився 20.10.1956 р. в с. Верхній Майдан. Навчався в місцевій восьмирічній школі. Закінчив Калуське спеціальне вишко монтажне училище. Член літстудії «Бистрінь» вже десять років. Свої поезії друкував в альманахах, антологіях літстудії, районній газеті […]