Архів грудня, 2012

Майстер-клас

Новий рік, Різдво несе з собою багато приємних клопотів. Люди стараються прикрасити свої помешкання, офіси новорічно-різдвяною атрибутикою, яка милуватиме око та даруватиме радісний, святковий настрій. А які свята без зеленої красуні-ялинки, чи хоча б гілочок. 26 грудня в читальному залі бібліотеки бібліограф Тетяна Гавриленко провела майстер-клас по виготовленню новорічних ікебан. 

Вечір пам’яті

25 грудня в центральній районній бібліотеці проведено вечір пам’яі «Свіча на вітрі…», присвячений 75-річчю від дня народження Героя України В»ячеслава Чорновола. Ведучі Раїса Грушецька та Любов Андрійович розповіли присутнім про славного сина нашої країни, підкресливши, зокрема, що в історії України мало таких постатей, які б уповні увібрали в себе волелюбний дух нації.

Книжкова виставка

Запрошуємо наших користувачів переглянути книжкову виставку «Новорічно-різдвяна містерія», яка влаштована на абонементі. Тут представлено книги та періодичні видання про новорічні, різдвяні свята, звичаї та обряди українців зимового циклу. Отримаєте поради як зустріти Новий рік (Змії), у що вдягатися, познайомитесь з гороскопами (ароматичний, кулінарний, весільний, «камінь»), є список фільмів, які варто подивитись в новорічну ніч, на […]

Нагорода

21 грудня директор ЦБС Марта Кушнерчук та завідувач методичного відділу ЦРБ Зіновія Заяць відвідали Тисменичанську сільську бібліотеку-філію з метою вручення грамоти від управління культури, національностей та релігій ОДА, ОНУБ ім. І. Франка, обласного відділення Української бібліотечної асоціації за гран-прі в обласному конкурсі «Краща сільська бібліотека 2012 р.»

Обласний семінар

20 грудня в ОНУБ ім. І. Франка відбувся семінар директорів ЦБС на тему «Використання соціальних мереж для рекламування та представлення послуг бібліотеки». Семінар відкрила директор ОНУБ Людмила Бабій, підвела підсумок проведення в бібліотеках області громадських обговорень «Думка громади про бібліотеку». Учасники семінару переглянули відеофільм про громадські слухання в бібліотеках районів.

Увага!

Пропонуємо вашій увазі дайджест грантів, який підготувала для вас команда програми «Бібліоміст». Бажаємо знайти для себе корисну інформацію! Завантажити: гранти.docx гранти.pdf

Подарунок

18 грудня, напередодні дня святого Миколая, до бібліотеки завітали гарні гості: краєзнавець, історик Іван Кметюк та директор ЗАТ «Надвірнянська друкарня» Теодор Ціховський з подарунками – книгою Івана Васильовича «Зродились ми великої години», яка вийшла друком в місцевій друкарні до 70-річчя УПА. Книга побачила світ за фінансової підтримки доброчинця, народного депутата України Юрія Дерев’янка та частково […]

Всеукраїнський тиждень права

З 10-15 грудня в Україні проходив тиждень права. В ЦРБ функціонує книжкова виставка «Держава. Право. Людина.», презентацію якої проведено 10 грудня. Наступного дня відбувся вечір-діалог «Права і закони в суспільстві і твоєму житті». В заході взяли участь учні професійно-технічного училища №11 та майстри виробничого навчання Світлана Чижовська та Наталія Гандзюк.