Архів травня, 2013

Віртуальна подорож

30 травня в Інтернет-центрі відбулася чергова віртуальна мандрівка з циклу “Відкриваємо для себе Україну” – «Замки і фортеці України, які варто побачити». Безперечно, українські замки та фортеці заслуговують на наше захоплення і хоча б на віртуальну екскурсію. Реальна екскурсія, певна річ, уже за Вами… Замки України – одні з найцікавіших пам’яток історії нашої країни.

Нові книги – в кожну бібліотеку

28 травня до центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – народний депутат України Юрій Дерев»янко, депутат обласної ради Володимир Грабовецький, помічник народного депутата Тетяна Пришляк з подарунком для бібліотек району – 600 нових книг на суму 10 000 грн. Це – книги для найменших читайликів, дітей молодшого, середнього шкільного віку: казки, оповідання, художня література, книги за […]

Етностудія «Джерело»

Вигаптуй на небо райдугу-доріжку, Простели до сонця вишивку-маніжку, Щоб по тій доріжці з лебедями-снами Плавати до щастя білими човнами. Такими словами розпочалось свято української вишивки «А над світом українська вишивка цвіте» в будинку «Просвіта» (засідання етностудії «Джерело»).

Free Wi-Fi

Центральна районна бібліотека дбає про своїх користувачів, намагається створити для них комфортні умови, впроваджує нові послуги. Wi-Fi (Wireless Fidelity) – так називають один із стандартів безпровідної передачі даних. Відтепер цю послугу своїм користувачам надає наша бібліотека. В читальній залі, абонементі відвідувачі бібліотеки можуть користуватись інтернетом безкоштовно.

Літній кінотеатр

24 травня відзначається день слов’янської писемності і культури (відповідно до Указу Президента України від 17.09. 2004 р.). Слов’янська писемність була створена в ІХ ст. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на честь імені візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом.

Респект-зустріч: Володимир Шовкошитний

22 травня в будинку «Просвіта» надвірнянці мали зустріч з поважним гостем з Києва Володимиром Федоровичем Шовкошитним. Директор ЦБС Марта Кушнерчук представила гостя. Володимир Шовкошитний – уродженець Київщини, відомий український поет, прозаїк, публіцист, член НСПУ,  народний депутат І скликання, доктор філософії в галузі політології, професор, громадсько-політичний діяч, голова управи київської організації Української Народної Партії, директор видавництва […]

Подяка

Тисменичанська сільська бібліотека-філія другий рік надає своїй громаді нові послуги – безкоштовний доступ до мережі Інтернет як переможець другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст». За цей час побільшало користувачів бібліотеки, змінилася на краще вся робота книгозбірні, зріс її імідж в громаді.

Тренінг

21-23 травня інженер-програміст ЦРБ Роман Заник провів друге навчання в рамках бібліотечної школи Інтернет «Навігація в інтернеті: шляхи професійного вдосконалення». Цього разу учасники тренінгу отримали інформацію про соціальні мережі, програму Skype та пробували застосувати свої знання на практиці: створювали електронну почту, реєструвались в соціальних спілкувались за допомогою програми Skype з колегами – завідувачем Тисменичанською філією […]