Архів березня, 2014

Година поезії

Година поезії «О, світ поезії, любов моя й тривога» за участю члена літературної студії «Бистрінь» Олександра Букатюка відбулась в актовому залі Гвіздської школи за ініціативи завідувача бібліотекою Любові Текинчук. Ведуча заходу, вчитель молодших класів Ганна Кравчук представила гостя. Олександр читав власні поезії, відповідав на численні запитання, поділився спогадами про своє перебування на Євромайдані.

Віртуальна мандрівка

25 березня у відділі інформаційних технологій відбулась чергова віртуальна мандрівка із циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи». Цього разу ми мандрували Австралією, яка розташована на Австралійському материку, острові Тасманія та ряді інших малих островів у Тихому та Індійському океанах. До уваги присутніх була запропонована добірка цікавих і незвичайних фактів про цю країну, а саме: […]

Вітрина літературна

З нагоди Всесвітнього дня поезії у Переріслянській бібліотеці-філії (завідувач Ганна Кріцак, бібліотекар Уляна Угринчук)проведено вітрину літературну – зустріч з місцевими поетами Василем Угринчуком, Сергієм Фесенко, Ганною Гресько. Односельчани по-новому відкрили для себе цих людей, їхній внутрішній світ, талант.

Респект-зустріч

Рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО 21 березня відзначається Всесвітній день поезії з метою привернення уваги людей до поетичного слова як такого, що може допомогти людині розгадати складні питання, розрадити, підняти на дусі, окрилити, пробудити гарні почуття, формувати думку, виховувати в собі прекрасне. В Україні це свято популярне з 2004 року.

Тренінг

З 17 по 19 березня 2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка за підтримки програми «Бібліоміст» пройшов тренінг «Фандрейзинг для бібліотек. Комунікації задля просування» для бібліотечних працівників області. Від Надвірнянської ЦБС участь у тренінгу взяла бібліограф центральної районної бібліотеки Тетяна Гавриленко.

Година духовності

Ми знаходимось в часі Великого Посту. Як треба себе поводити? Що таке гріх? Як треба постити? Як часто треба іти до сповіді? Про це йшлося під час години духовності «Піст та його значення в житті людини» в Ланчинській бібліотеці для дітей. Слово священика завжди вагоме. Діти із задоволенням та великою цікавістю спілкувались з о. Тарасом, […]

Дитячий ранок

Бібліотеки району продовжують сплітати віночок пошани Кобзареві з нагоди 200-річчя від дня його народження. Особливо щиро і зворушливо такі заходи відбуваються за участі дітей. 18 березня в Ланчинській бібліотеці для дітей з учнями 3-в класу ЗОШ 1-3 ст. (вчитель Гресько Ірина) проведено дитячий ранок «Сьогодні Кобзаря згадаємо і прозвучать палкі його слова».

Шевченкіана в Зарічанській філії.

Зарічанська сільська бібліотека-філія провела цикл публічних заходів, присвячених ювілею Кобзаря: 1. Акція «Читаємо Шевченка»