Архів травня, 2014

Екскурсія

30 травня працівники центральної районної бібліотеки, Делятинської міської, туристи, які перебували цього дня в містечку відвідали Делятинський краєзнавчий музей, який розташований в будинку адвоката Миколи Лагодинського (1866-1919 рр.). В музеї частина приміщення відведена Іванові Семанюку (Марку Черемшині), 140-річчя від дня народження якого будемо відзначати 13 червня. Марко Черемшина родом з села Кобаки, що на Косівщині.

Тренінг

Сучасні бібліотекарі повинні опановувати інноваційні технології, працювати з ПК, вести сайти, блоги, які презентують книгозбірні в світовій мережі. В рамках школи «Навігація в інтернеті: шляхи професійного зростання» 29 травня у відділі інформаційних технологій центральної районної бібліотеки інженер-програміст провів тренінг, під час якого бібліотекарі ознайомились з графічним редактором Photoshop та вчились редагувати зображення і малюнки в […]

Бібліогід

В рамках обласної акції «Марко Черемшина – співець покутського краю», присвяченої 140-річчю від дня народження письменника, бібліотеки Надвірнянщини проводять бібліомарафон «Марко Черемшина – письменник, демократ, людина». 29 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки проведено бібліогід «Сторінками книг Марка Черемшини».

Тренінг

27-28 травня в Івано-Франківській ОУНБ ім. І.Франка проходив тренінг „Дизайн бібліотеки: пошук свого образу” для директорів ЦБС та працівників Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи. Основою тренінгу став проект Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, переможець конкурсу „Навчально-інноваційна бібліотека-2011” програми „Бібліоміст” „Вчимося створювати гармонію і успіх”.Від Надвірнянської ЦБС в тренінгу взяла участь директор Марта Кушнерчук та другий день […]

Обласний семінар

28 травня відбувся обласний семінар-практикум для працівників відділів обробки, комплектування та бібліографів ЦБС «Інноваційні підходи у формуванні документно-інформаційного ресурсу бібліотек». Від Надвірнянщини у семінарі взяли участь завідувач відділу комплектування і обробки літератури Ганна Івасик та бібліограф Тетяна Гавриленко.

Літературна година

27 травня видатному майстру історичного роману Романові Іваничуку виповнилось 85 років. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька провела літературну годину «Майстер історичного роману», під час якої розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях письменника Роман Іванович Іваничук народився 27 травня 1929 в селі Трач (тепер Косівського району Івано-Франківської області України) в сім’ї учителя.

Як живеш, бібліотеко?

Презентація книжкової виставки

В краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки влаштовано книжкову виставку-портрет «Марко Черемшина: погляд з ХХІ століття», присвячену 140-річчю від дня народження класика української літератури. 23 травня бібліограф Марія Гринюк провела презентацію виставки, розповіла біографію письменника, представила його твори, наявні в бібліотеці.