Архів липня, 2014

Надання методичної допомоги

29 липня до Надвірнянської ЦБС завітали директор Івано-Франківської ОНУБ Людмила Бабій та провідний методист Галина Колотило з наданням методичної допомоги щодо організаційно-методичного забезпечення бібліотек району та управління. В супроводі директора ЦБС Марти Кушнерчук гості відвідали Фитьківську (завідувач Оксана Вінтонишин), Ліснотарновецьку (завідувач Марія Качанюк), Пнівську (завідувач Тетяна Онуфрак) сільські філії та центральну районну бібліотеку.

Респект-зустріч

Сучасна українська література відбулася. Є багато відомих талановитих письменників, які пишуть на всі читацькі смаки і уподобання. Своє вагоме місце в літературному процесі зайняв і цьогорічний Шевченківський лауреат Мирослав Дочинець. Гарного липневого дня надвірнянці, шанувальники його творчості (за сприяння лікаря-невропатолога Ольги Кравчук та поетеси Надії Павлик) вельми велелюдно зібрались в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва […]

Літні читання

Як організувати для дітей змістовний літній відпочинок, чим зайняти їх? Релігійна громада села Фитьків, священик Іван Качанюк кілька років поспіль ініційовують акцію «Канікули з Богом». Протягом канікул в селі за допомогою волонтерів влаштовують різні цікаві заходи для дітвори з навколишніх сіл. Часто приймає участь в таких дійствах завідувач Фитьківською бібліотекою-філією Оксана Вінтонишин. Девіз бібліотеки: «З […]

Навчальний візит

Бібліотекарі Надвірнянщини продовжують знайомитись з досвідом роботи колег. Однією з ефективних форм такого знайомства є навчальні візити, які практикуємо кілька останніх років. 22 липня відвідали філії сіл Пасічна-Поле, Зелена-Фентираль, Зелена, Битків. Першою зустрічала колег бібліотека-філія села Пасічна-Поле (завідувач Марія Абрам’юк). Поле – присілок села Пасічна, бібліотека розташована в центрі присілку поруч з початковою школою.

Зустріч з фотомитцями

Напередодні Дня фотографа (12 липня) в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з місцевими фотомитцями Володимиром Гринішаком та Романом Глоданом. Володимир Гринішак працює інженером з охорони праці у відділі культури райдержадміністраці, депутат міської ради, людина активної життєвої позиції, а його хобі – гори.

Весілля по надвірнянськи

Сьогодні сільська бібліотека – справжній культурно-просвітницький осередок громади, в якій акумулюються не тільки книжкові фонди, інші джерела інформації, але й різні напрацювання у вигляді портфоліо, які забезпечують зберігання традицій, звичаїв, обрядів з метою донесення їх до майбутніх поколінь. Бібліотекарі здійснюють пошукову роботу, відвідують людей похилого віку, записують з їх уст легенди, пісні, обряди.

Презентація книги

10 липня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва Степан Процюк презентував свою нову книгу «Трикутник» (роман, есе, інтерв’ю). Літературна біографія Степана Процюка розпочалася 1991 року з літгурту «Нова дегенерація». Сьогодні він – відомий український письменник, автор більше двадцяти книг, лауреат багатьох літературних премій. Його твори перекладені кількома іноземними мовами.

Конкурс

Книжкова виставка – це своєрідна візитна картка кожної бібліотеки, за якою оцінюють і стиль її роботи, і якість фонду. За останні роки значно збагатилась палітра видів та форм книжкових виставок. Сьогодні, крім традиційних, влаштовуються і нетрадиційні книжкові виставки, які засвідчують творчість, фантазію, мистецтво складання букету не тільки книжкового, а й використання не «бібліотечних матеріалів» – […]