Архів грудня, 2014

Бібліотека в очікуванні свята…

Хай рік Новий, Різдво Христове Вам подарують Дні казкові! ***

Степан Бандера – героїчна легенда ОУН-УПА

1 січня відзначаємо 106-ту річницю від дня народження Степана Бандери. У відділі краєзнавчої літератури влаштовано книжкову виставку «Степан Бандера – героїчна легенда ОУН-УПА». Степа́н Андрі́йович Банде́ра народився 1 січня 1909 в селі Старий Угринів, тепер Калуського району Івано-Франківської області. Український політичний діяч, ідеолог і теоретик українського націоналістичного руху ХХ століття.

Віртуальна мандрівка

17 грудня у відділі інформаційних технологій відбулась віртуальна мандрівка «Мандруємо Болгарією» із циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи». Мандрівка розпочалась із загальної інформації про країну (географічне положення, населення, державний устрій, державні символи, релігія, національна кухня, культура і т. д.). Знайомство з Болгарією продовжили переглядом її визначних пам’яток.

Презентація книги О. Букатюка «Мадонна Майдану»

Вливаюся в Бистрінь Водою в воду У сльози радості і смутку У срібні роси В слово, що криничне Й впадаю в море берегам незнане Здається так впадає кров у серце.

Правовий ринг

Традиційний тиждень права, який проходив в Надвірнянській центральній районній бібліотеці з 5 по 10 грудня, завершився правовим рингом «Ми кращі знавці права» з учнями ПТУ-11. Гр.17. Учні активно відповідали на питання вікторини, найерудованіші отримали призи.

Вітаємо!

5 грудня 2014 року Олександра Букатюка обрано керівником літературної студії “Бистрінь” ім. Нестора Чира, що при районній газеті “Народна Воля”. Олександр БУКАТЮК – поет, вільний журналіст; активіст Майдану (десятник ІФ сотні); організатор «Мегамаршу у вишиванках в Івано-Франківську» (з 2013). Учасник літературної студії «Бистрінь» (м. Надвірна), міжреґіонального поетичного клубу «Об’єднані словом»

Букатюк О. Мадонна Майдану

Букатюк О. Мадонна Майдану (очікування Різдва): поезії [Текст]/ Олександр Букатюк. –  Івано Франківськ: СІМИК, 2014 р. – 124 с.  У грудні 2014 р. вийшла друком перша поетична збірка новообраного керівника літературної студії «Бистрінь» ім. Нестора Чира Олександра Букатюка «Мадонна Майдану», присвячена героям Небесної Сотні. У вступному слові до збірки «Вірші – рани Христові» Євген Баран […]

Вечір пам’яті

«Усі ми смертні. Воля тут безсила, Така жорстока правда вікова…» Н, Чир. Минуло 40 днів відтоді, як Нестор Чир відійшов у вічність. Доводиться миритися, хоч боляче і гірко. 5 грудня друзі, колеги по перу з «Бистріні» завітали до міської бібліотеки для юнацтва на вечір пам»яті.