Архів січня, 2015

Пам’ятаймо про Крути!

29 січня відзначається День пам’яті героїв Крут. В читальній залі центральної районної бібліотеки проведено відеолекторій «Бій під Крутами: кров і пам’ять», під час якого Надія Мартинюк намагалась розкрити величезне значення бою, що відбувся 30 січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від […]

УВАГА! Просимо допомоги!

Шановні надвірнянці! У приміщенні міської бібліотеки для юнацтва (вул. Грушевського, 4) небайдужі жителі нашого міста, «союзянки», бібліотекарі плетуть сітку для воїнів АТО. Також тут збирають продукти харчування і теплі речі. Запрошуємо долучатися.

Витязь української літератури

28 січня в центральній районній бібліотеці відзначено 80-річчя від дня народження Василя Симоненка годиною поезії «Я для тебе горів, Український народе!». Бібліотекарі Ярослав Лазорко та Наталія Берчак зробили екскурс по життю і творчості поета-шістдесятника, якому доля відміряла лише 28 років (8 січня 1935, с. Біївці, Лубенський район, Полтавська область — † 13 грудня 1963, Черкаси). 

Година державності

Тобі, Україно, мій мужній народе, Складаю я пісню святої свободи. Усі мої сили і душу широку Й життя я віддам до останнього кроку Аби ти щаслива була, Україно, Моя Батьківщино! Такими словами розпочала завідувач відділу обслуговування користувачів центральної районної бібліотеки Надія Мартинюк годину державності «І обнялися береги одного, вічного народу…»

«Богдан Томенчук – поет справжній» (Є. Баран)

16 січня Богдан Михайлович Томенчук відзначає 60-річний ювілей. Колектив Надвірнянської центральної районної бібліотеки засилає ювіляру свої вітання і відзначає цю дату годиною поезії. Математик за фахом, лірик за станом душі, Богдан Михайлович працював на різних посадах, сьогодні – директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, поет, публіцист.

Віртуальна мандрівка

15 січня у відділі інформаційних технологій відбулася віртуальна мандрівка «Україна надзвичайна. Цікаві факти про Україну» з циклу «Відкрий для себе Україну». Україна – найбільша країна, яка знаходиться в Європі і займає 0,41% світової території суші, в якій мешкає 0,85% населення планети. На території України зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Ми входимо до трійки […]