Архів квітня, 2015

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Бібліотеки Надвірнянської централізованої бібліотечної системи приймають участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», ініційовану Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення акції протягом року будуть прийматися та передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, […]

Скайп майстер-клас з вишивки

Чим є вишиванка для українців? Це – один з видів народного декоративного мистецтва, поширений вид ручної праці для жінок та дівчат, а ще – з діда-прадіда – оберіг, символ, краса, душа народу. Для різних регіонів нашої країни характерні багатство і різноманітність елементів, зображень, технічних прийомів вишивки.

Спецрепортаж “Навчальний візит”

httpv://www.youtube.com/watch?v=V05zNc1uYnI

Навчальний візит

20-22 квітня відбувся навчально-професійний візит до Івано-Франківської області двадцяти бібліотечних фахівців з Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Київської, Донецької, Полтавської областей, які стали переможцями конкурсу програми «Бібліоміст» для публічних бібліотек «Програма навчальних поїздок: вивчення досвіду провідних бібліотек України».

Акція

Надвірнянщина взяла участь у благодійно-просвітницькій акції «Великдень української книги», метою якої був збір української літератури для дітей для закладів освіти та культури південно-східних областей України. Ми дякуємо всім доброчинцям, які зібрали 173 книги, аудіо-, відеопродукцію, які незабаром доправимо до обласної наукової універсальної бібліотеки ім.. І. Франка, а відтак вся література поїде за призначенням.

Книжкова виставка

До Всесвітнього дня книги й авторського права у відділі краєзнавчої літератури влаштовано книжкову виставку «Нові краєзнавчі видання», на якій представлено твори письменників, науковців, краєзнавців Прикарпаття 2013-2015 рр. Зокрема це книги: «Герої стрілецького чину», Літературне Прикарпаття», Д. Захарук «Мірка», М. Сіщук «Неначе писанка, село Зелена», Є. Луців «Бойове мистецтво гуцулів», Леся Верховинка «До Делятина на крилах […]

Літературна візитівка

9 квітня Олександрові Букатюку виповнилось 30 років. Хоч невеликий, але все ж ювілей. З цієї гарної нагоди з Олександром спілкувались в читальній залі центральної районної бібліотеки учні 10 класу ЗОШ№2 1-3 ст., бібліотекарі, літстудійці «Бистріні». Зустріч вийшла динамічною, цікавою, змістовною. Директор ЦБС Марта Кушнерчук представила Олександра як успішну молоду людину.

Готуємось до семінару

5 травня на базі Зарічанської сільської бібліотеки-філії відбудеться семінар бібліотечних працівників району «Сучасні аспекти діяльності бібліотек на допомогу екологічному вихованню». Окремі бібліотекарі представлятимуть свої напрацювання з даної тематики мультимедійно. З метою набуття навиків створення мультимедійної презентації 16 квітня у відділі інформаційних технологій інженером-програмістом Романом Заником проведено тренінг.