Архів лютого, 2016

Правовий навігатор

Година правової інформації “Правовий навігатор” відбулася 22 лютого в читальній залі центральної районної  бібліотеки. Модератором  заходу стала завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк. Захід був спрямований на підвищення правової культури населення. Перед присутніми на заході користувачами та працівниками бібліотеки виступила спеціаліст Управління юстиції по питаннях права Людмила Туєшин.

Вічний смуток душі

За такою назвою 21 лютого в Назавизівському будинку культури ЗОШ І-ІІІ ст. проведено годину вшанування Героїв Небесної сотні. Розпочався захід виконанням Гімну України (акомпонувала на скрипці Ольга Дерещук). Ведучі Ілона Микитюк та Софія Іваночко вели розповідь-спогад про незабутні події революції Гідності. На екрані продемонстровано епізоди кривавої розправи над мирними людьми.

“Подвиг Небесної Сотні назавжди в наших серцях”

Минуло два роки від трагічних подій на Майдані, які назавжди залишуться в нашій пам’яті. Майдан – нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан – це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів. З нагоди другої річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в центральній районній бібліотеці проведено годину […]

Дні завідувачів філіями

Вже кілька років поспіль в Надвірнянській ЦБС практикується новий формат навчання, підвищення бібліотечної кваліфікації – дні завідувачів філіями «Час відвертої розмови». В основі – можливість обмінюватись інформацією, досвідом роботи, висловлювати свої думки. 16,17,18 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено чергове щорічне навчання за темою: «Публічна бібліотека – різноманітність форм діяльності».

Година-реквієм

В ці дні ми згадуємо героїв «Небесної Сотні», події революції Гідності, які вже стали історією. Година-реквієм « У нашій пам’яті ви назавжди лишились…» проведена в Ланчинській бібліотеці для дорослих з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, яких було вбито в мирний час у ХХІ столітті.

Година пам’яті

Годину пам’яті «Надіє, зоре, дух твій не погас», присвячену 55-річчю від дня народження поетеси Надії Попович проведено у Фитьківській книгозбірні. В селі шанують пам»ять про свою славну землячку, яка не лише добре володіла словом, але й була гарною людиною, керівником дитячого драматичного гуртка «Первоцвіт» та добрим другом, порадником, наставником для багатьох малих та дорослих односельчан.

Караван спілкувань

«У чарах кохання» – караван спілкувань до дня св.. Валентина, присвячений цьому найкращому людському почуттю проведено в Ланчинській бібліотеці для дорослих. Завідувач бібліотекою Марія Попович та провідний бібліотекар Любов Дутчак  розповіли присутнім юнакам та дівчатам історію виникнення свята всіх закоханих,ознайомили з особливостями його святкування  в різних країнах. Юнки виготовляли власноруч «валентинки», а ще всі разом […]

Презентація книги М.Семкіяша “В плині віків”

11 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки відділом краєзнавчої літератури проведено презентацію книги історика, краєзнавця Михайла Семкіяша “В плині віків”. Модератор заходу завідувач відділу Раїса Грушецька зробила анотацію книги, коротко розкрила теми розділів. Книга вийшла друком в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в грудні минулого року тиражем 300 примірників. Михайло Семкіяш є також […]