Архів травня, 2016

Година історичної правди “Реабілітовані історією”.

В центральній районній бібліотеці до дня пам’яті жертв політичних репресій було проведено годину історичної пам’яті “Реабілітовані історією”. Віршем “Дем’янів Лаз” Д.Павличка розпочала свій виступ модератор заходу завідувач краєзнавчим відділом ЦРБ Раїса Грушецька. Вона звернула увагу присутніх на видання, які містять матеріали про комуністичні репресії  на теренах Надвірнянського району в 1939-62рр. 

Книжкова виставка

У відділі краєзнавчої літератури влаштовано книжкову виставку «Їх подвиг та героїзм в наших серцях», присвячена Дню Героїв. Це свято встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Дорога до себе

Пам’яті Ірини Яцури

Історична година вшанування пам’яті полковника УПА Миколи Твердохліба.

17 травня минає 62 річниця загибелі полковника УПА Миколи Твердохліба “Грома”. Краєзнавчий відділ центральної районної бібліотеки організував до цієї дати для користувачів бібліотеки та бібліотекарів історичну годину вшанування пам’яті, яка відбулася в музеї історії Надвірнянщини. Працівник музею Уляна Бошко розповіла присутнім про життєвий та бойовий шлях полковника УПА Миколи Твердохліба, псевдо “Грім”, ознайомила з фотографіями […]

Виставка вишивки майстрині Олени Данівої.

20 травня краєзнавчий відділ ЦРБ організував годину народознавства, присвячену Дню вишиванки. Працівники та користувачі центральної районної бібліотеки відвідали персональну виставку вишитих робіт майстрині Олени Данівої, яку відкрито в музеї історії Надвірнянщини. Олена Даніва – мешканка м.Надвірна, за фахом економіст, за за посадою – бухгалтер-ревізор контрольно-ревізійного відділу ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття”.

Бібліотечне навчання – ключ до успіху

Місія публічної бібліотеки сьогодні – гармонізувати сучасне суспільство, робити життя громади більш змістовним, насиченим цікавими подіями та зустрічами, організовувати дозвілля. Ефективність роботи бібліотеки визначається її кадровим складом, рівнем фаховості. Підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів – основне завдання методичної служби, адже навчання – шлях до розвитку знань, умінь та навичок, а також можливість змінити певні ставлення, цінності […]

Літературно-мистецька імпреза

15 травня нашій краянці, поетесі, громадській діячці, вчительці Ірині Яцурі могло б виповнитись 70 років, але вона передчасно відійшла у вічність – тихо, як сідає сонце за круг неба літньою порою. 18 травня, в день св.. Ірини, в районному будинку культури відбулась літературно-мистецька імпреза «Я в веселці засвічуся…», присвячена цьому ювілею.