Архів червня, 2016

Новий проект

Надвірнянська центральна районна бібліотека увійшла в число переможців додаткового конкурсу на участь у проекті УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). У конкурсі взяло участь 37 бібліотек. Конкурсне журі відібрало 17 бібліотек, у яких в 2016 році буде створено Пункт європейської інформації […]

Криниця – води скарбниця

«Вода! Ти не маєш ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не опишеш, тобою насолоджуються, не знаючи тебе. Ти не просто необхідна для життя: ти і є жит­тя. Ти найбільше в світі… багатство» — так сказав про воду Антуан де Сент-Екзюпері. Криниця — символ підзем­них вод, символ святості, чистоти й високої духовності. 

Книжкова виставка

Центральною подією всього конституційного процесу в сучасній історії України стало прийняття 28 червня 1996 р. Верховною Радою України нової Конституції. З нагоди відзначення 20-ї річниці цієї знаменної дати в житті нашої країни в читальній залі центральної районної бібліотеки влаштовано книжкову виставку «Конституція України – основний закон нашого життя».

Година народознавства

Година народознавства «Зелені свята. Зіслання святого Духа» проведена 22 червня у читальній залі бібліотеки. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька розповіла про звичаї наших предків, пов»язані із цими святами, зокрема про прикрашання осель зеленню, квітами, гілками дерев, що обіцяло Божу ласку, благополуччя в сім»ях, у веденні господарства.

Євген Коновалець – український державник

Історичний екскурс

14 червня – 125 років від дня народження Голови Проводу Українських Націоналістів Євгена Коновальця. З цієї нагоди в центральній районній бібліотеці проведено історичний екскурс «Він жив і боровся заради України». Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька ознайомила присутніх з біографією українського політичного і військового діяча, полковника армії УНР, командира УВО.

Конкурси та відзнаки УБА у 2016 р.

Шановні колеги! Президія Української бібліотечної асоціації оголошує про конкурси та відзнаки УБА у 2016 р. Всеукраїнський конкурс «Бібліотека року 2016» Проводиться спільно з Міністерством культури України. Партнером конкурсу є компанія PocketBook. Термін подання документів – до 31 серпня 2016 року. Умови конкурсу викладені у Положенні.