Архів серпня, 2016

Флеш-моб “Вінок шани Каменяреві”

З любов’ю і шаною все прогресивне людство вимовляє ім’я Івана Франка, відзначаючи його 160-річчя з дня народження. Іван Якович Франко (1856 – 1916) – знакова постать української та світової історії й культури, європейський геній, він: поет, прозаїк, драматург, вчений, етнограф, фольклорист, історик, філософ, соціолог, економіст, журналіст, перекладач, громадсько-політичний діяч.

Вечір-зустріч з Марією Дзюбою

У Будинку культури с.Гвізд, відбувся вечір-зустріч з Марією Дзюбою, письменницею, художницею, організований за ініціативи завідувача сільської бібліотеки-філії Любові Текинчук та за підтримки сільської ради, директора Будинку культури Катерини Іванюк та громади села, з нагоди святкування її ювілейного дня народження.

День Незалежності у Верхньому Майдані

Зворушливо, дружно, піднесено пройшло свято, присвячене Дню Незалежності України в селі Верхній Майдан. Чимало зусиль для цього приклали завідувач місцевою бібліотекою-філією Галина Токарук, вчитель української мови та літератури Галина Костюк та педколектив школи, сільська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет.

Круглий стіл до 25-річчя з Дня Незалежності

День Незалежності – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України.

Микитюк М. В. Щоденники(мемуари). Том 1

Микитюк М. В. Щоденники (мемуари). Том 1.2001-2003/Михайло Васильович Микитюк. – Кривий Ріг : Вид. Р.А.Козлов, 2016. – 569 с. Книга відбиває щоденні записи Михайла Микитюка (1952-2015) з м. Надвірна (Івано-Франківщина), якого називали місцевим Кулібіним. У першому томі наведено записи за 2001-2003 роки. Книга видана коштом доньки автора Людмили Поленок на виконання останньої волі автора.

Літературна година “Стукаю серцем у небо твоє…”

17 серпня у краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки відбулася літературна година “Стукаю серцем у небо твоє…”, присвячена 55-річчю з дня народження нашої краянки, члена Національної спілки письменників України, лауреата обласної літературної премії ім.В.Стефаника Марії Дзюби. Марія Дзюба всебічно обдарована людина – вона поетеса, письменниця, художниця.

Історична година “Книга, що пройшла через століття”

Цоьго року минає 435 років з часу виходу з друку Острозької “Біблії” – головної праці першодрукаря Івана Федорова (Федоровича). 16 серпня в читальній залі центральної районної бібліотеки пройшла історична година “Книга, що пройшла через століття”. Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк розповіла про значення видання Острозької Біблії, котре засвідчило високу мовну культуру в Україні в […]

Віртуальна мандрівка “Країнами ЄС”

Надвірнянська района бібліотека стала учасником проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізовує Українська бібліотечна асоціація (УБА), що стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)». Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні […]