Архів жовтня, 2016

ЗУНР

У відділі краєзнавчої літератури організована книжкова виставка  «ЗУНР– символ прагнень українців до незалежності» присвячена 98-й річниці із дня проголошення у Львові Західно-Української Народної Республіки. На книжковій виставці користувач зможе прочитати книги про ЗУНР, яка проіснувала 257 днів, про тих патріотів, котрі словом і зброєю намагалися відродити незалежну Українську Державу.

Михайло Ломацький – великий співець Гуцулії

29 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація двохтомного видання вибраних творів Михайла Ломацького, підготовленого та виданого у видавництві часопису “Грегіт” до 130-річчя від дня народження великого знавця та дослідника гуцульського краю. На захід завітали відомі краєзнавці та історики Надвірнянщини, користувачі бібліотеки, бібліотекарі. Презентував видання Олег Семенишин – закоханий у рідну Гуцульщину й […]

Літературно-музичне свято “Бабине літо”

Дивовижний період в природі – бабине літо. Осіннє сонечко теплими, лагідними промінчиками зігріє останнім теплом перед холодною зимою. Так і жінка відчуває приплив енергії і душевного хвилювання перед власною пізньою осінню. 26 жовтня, в затишку читальної зали центральної районної бібліотеки, зібралися жінки поважного віку – членкині “Союзу українок” Надвірнянщини, читачки та бібліотекарі – на літературно-музичне […]

Презентація книги Мирослава Дочинця “Мафтей”

21 жовтня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулася зустріч з письменником, лауреатом Національної премії ім.Т.Шевченка, членом Національної спілки письменників України Мирославом Дочинцем. В Україні знайдеться мало письменників, чия творчість обговорювалася б так широко, як це відбувається з книжками Мирослава Дочинця.

Досвід кожного – багатство всіх

Культура народу – це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Тому значення бібліотеки як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим, адже бібліотека – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями.

Cвято Покрови Пресвятої Богородиці

У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, наша держава відзначає державне свято – День захисника України. Цей день набув особливо важливого змісту тому, що саме 14 жовтня ми відзначаємо річницю створення УПА та День Українського козацтва. Адже і козаки, і вояки Української повстанської армії боролися за волю і свободу української землі, вважаючи Божу Матір своєю Небесною […]

Велика справа потребує великого серця

У жовтні ми відзначаємо день народження   українського письменника, художника, прозаїка, публіциста, політичного діяча, «дитя» українського Відродження, автора знаменитих романів,  «Сад Гетсиманський» і «Тигролови» – Івана Багряного. Бібліотекар Надвірнянської центральної районної бібліотеки Наталя Берчак    провела літературний екскурс до 110-ї річниці від дня народження Івана Багряного «Велика  справа потребує великого серця»

Свято творчості і спілкування

“Малювати картини руками не можна, лише серцем, що б’є у душі” Г.Фесюк Свято творчості і спілкування, присвячене Дню художника, відбулося 11 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки. У надзвичайно теплій і дружній атмосфері пройшла презентація мистецьких творів художників, керівників гуртків Надвірнянської станції юних техніків Ярослава Лозинського та Ігоря Гаврилюка.