Архів лютого, 2017

Свято рідної мови

Для кожного народу дорога його мова, а нам українцям – наша найрідніша, співуча і багата українська мова. В Черниківській бібліотеці-філії (завідувач Надія Осташук) відбулося свято рідної мови “Мово моя українська – мово моя материнська”, проведене з учнями Черниківської ЗОШ. Ведучі свята Назар Осташук та Ольга Михайлюк гостинно привітали присутніх, як велику родину.

Дні завідувачів філіями

Згідно плану роботи організаційно-методичного відділу 21-23 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено навчання для бібліотекарів району в форматі днів завідувачів філіями «Час відвертої розмови» на тему «Бібліотека в сучасному суспільстві». Враховуючи те, що сьогодні актуальним є проектний розвиток бібліотек як ключовий пріоритет нового часу, базовий інструмент інноваційного менеджменту основну увагу було приділено саме […]

Зустріч з партнерами проекту “Все про Європу”

23 лютого центральна районна бібліотека провела зустріч з Вікторією Терлецькою, виконавчим директором туристичного агентства “Корал – Тревел”, який виступає інформаційним партнером бібліотеки по проекту “Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації”. Зустріч відбулася в рамках реалізації проекту.

Урок-реквієм

Минула третя річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. На шляху до незалежності український народ приніс у жертву своїх кращих синів.  На їх пошану в Білозоринській ЗОШ проведено урок-реквієм «Україна – країна гідності та свободи», ініційований завідувачем сільською бібліотекою-фіілією Юлією Пилипчук, завідувачем шкільною бібліотекою Галиною Дисько та вчителем української мови Любов»ю Вінтоняк.

Мученики Церкви Христової

22 лютого в читальній залі ЦРБ проведена година духовності, присвячена ювілеям великих духовних наставників українського народу – 125 річчю з дня народження Митрополита Галицького Йосипа Сліпого та 150 річчю Єпископа Станіславівського Григорія Хомишина. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Мученики Церкви Христової».

Воїни світла, воїни добра

Сьогодні Україну знають у всьому світі. Трагічні події, які відбулися на Майдані у серці України – Києві – взимку 2014 року, сколихнули людей усієї земної кулі. Українці об’єдналися, щоб боротися за краще життя своїх дітей, друзів, батьків. 90 днів і ночей… Тривожних, заплаканих і вимолених… три місяці, залишивши свої родини, тисячі людей стояли на вулицях, день і […]

Збережемо наш скарб – рідну мову

Сьогодні, 21 лютого, у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають із 2000-го року. День 21 лютого 1952 року і сьогодні нагадує світовій спільноті про сумні події в Бангладеш, коли влада придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання у країні бенгальської мови. У жовтні 1999-го року тридцята […]

Зустріч із відомими спортсменами

Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, самовдосконалення. Не всі можуть досягти вершини спортивної слави, адже спорт – це, передусім, важка праця. 19 лютого в с.Гвізд відбулася зустріч з відомими спортсменами села, яку ініціювали і провели Гвіздська бібліотека-філія (завідувач Любов Текинчук) спільно з Будинком культури.