Архів серпня, 2017

Патріотичне віче “Україно! Мій коханий краю!”

26-річницю Дня Незалежності українці святкують з радістю і сумом одночасно. Бо про цей день мріяли і боролися десятки поколінь українських патріотів, бо і сьогодні виборюємо право на свою незалежність ціною життів захисників України в неоголошеній війні з російським загарбником.

Екскурсія до розвалин замку в міському парку ім. І.Франка.

28 серпня учасники обласної акції «Туризм реальний та віртуальний» здійснили похід до розвалин замку в міському парку ім.І.Франка. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька розповіла про першу письмову згадку про місто, різні версії походження назви міста та про міський замок, який історики вважають старішим, ніж Пнівський замок.

Я в житті цьому – лише жінка…

Я в житті цьому – лише жінка, Просто жінка і трохи поет. Не дістала із неба зірку І чекаю на новий злет. Я сміюся і часто плачу, Так, як всі, я живу на землі. Може, марно свій час і трачу, Вірю: доля всміхнеться мені.

Вознесись, Україно

27 серпня в м.Надвірна відбувся обласний фестиваль чоловічих хорових та вокальних колективів “Вознесись, Україно”, присвячений 26-й річниці Незалежності та 75-й річниці створення УПА. Біля пам’ятника Іванові Франку, у 161-у річницю від дня народження Великого Каменяра, могутні чоловічі голоси у своїх піснеспівах несли прославу нашій Україні.

Мандруємо Івано-Франківщиною: сходження на гору Городище

23 серпня в рамках обласної акції “Мандруємо Івано-Франківщиною: туризм реальний і віртуальний”  працівники центральної районної бібліотеки здійснили сходження на гору Городище (висота 522 м), яка знаходиться неподалік м.Надвірна. Сходження здійснили з нагоди відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності.

Поетична сповідь “Пригорнусь душею до Вкраїни, засміюсь, заплачу, помолюсь…”

Поетична сповідь “Пригорнусь душею до Вкраїни, засміюсь, заплачу, помолюсь…” відбулася 22 серпня в читальній залі центральної районної бібліотеки. На заході були присутні користувачі бібліотеки – членкині районного осередку Союзу українок.

Персональна виставка робіт художника Юрія Боринця.

21 серпня працівники центральної районної бібліотеки відвідали персональну виставку творчих робіт художника Юрія Боринця, яка відкрилася в картинній галереї Будинку «Просвіти». Юрій Боринець розповів про себе і невимушено поспілкувався з відвідувачами, відповів на їхні запитання та представив свої роботи. Юрій Боринець – талановитий, сучасний художник-абстракціоніст.

Виставка-Інсталяція “Японія далека і близька”

Якщо мене хто-небудь запитає: “Яка вона – Японії душа?” Скажу, що схожа на квітучих вишень в ранкових горах ніжний аромат! Моторі Норінага Японія – одна з найдивовижніших країн світу. Вона надзвичайно цікава та екзотична. Тут дивовижним чином поєднуються хмарочоси з найдавнішими храмами, чайні церемонії з супертехнікою, нанотехнології зі стародавніми традиціями.