Архів жовтня, 2017

Золоте століття жіночого чину

З нагоди 100-річчя створення організації “Союзу українок” 29 жовтня в районному будинку культури відбулася урочиста академія “Золоте століття жіночого чину”, яка проведена за ініціативи голови Надвірнянського осередку “Союзу українок” Ольги Багрійчук. На свято зійшлися союзянки Надвірнянщини, а також прибули посестри із Івано-Франківська.

Брати Капранови презентували книгу “Майдан.Таємні файли”

27 жовтня в Надвірній відбулася велика літературна подія – шанувальники книги і читання мали змогу зустрітися та поспілкуватися із надзвичайно цікавими людьми та неординарними письменниками, публіцистами, засновниками видавництва “Зелений пес” Братами Капрановими, зустріч з якими пройшла в залі Надвірнянської міської бібліотеки для юнацтва. На Прикарпаття Брати Капранови прибули для участі в фестивалі фентезі “Брама”, який […]

Кіно проти корупції

26 жовтня в центральній районній бібліотеці відбулася демонстрація фільму “Поза дитини”, Румунія, в рамках кінофестивалю “Кіно проти корупції”. «Поза дитини» – драма про автокатастрофу, винуватець якої хоче «відмазатися» від вироку.

Операція «Захід» – 70-ті роковини трагедії українства

20 жовтня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся літературно-історичний екскурс присвячений 70-річчю пам»яті жертв операції «Захід» – масової депортації населення Західної України до Сибіру. Репресивно-виселенська акція розпочалася 21 жовтня і набула наймасштабнішого і найтрагічнішого характеру примусового виселення українців у віддалені райони СРСР.

Вітаємо!

З  1  квітня  по  1  вересня  2017  року  серед  бібліотечних  закладів  проходив  обласний  конкурс  «Краща  бібліотека  року».  Конкурс   організовано  з  метою  підвищення  інтенсивності  та  якості  інформаційно-бібліотечної  діяльності,  визначення  кращих  інновацій,  ідей,  що  сприяють  ефективній  роботі,  залучення  потенційних  користувачів  до  бібліотек.   Журі  підвело  підсумки  та  визначило  переможців  обласного  конкурсу.  В  номінації  «Бібліотека  –  територія  творчості»   […]

Сьогодні – Міжнародний день подолання бідності

Реалізовуючи проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках України», працівники Надвірнянської центральної районної бібліотеки не стоять осторонь від однієї із головних моральних викликів нашого часу — боротьби за ліквідацію бідності.

День захисника України

14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці українське військо відзначає своє свято – День захисника України. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти із своїх джерел, але захистити себе не може. Тому захищати рідну землю – святий обов’язок кожного, хто цінує мир і спокій своєї Батьківщини. 

Героїзм та жертовність вояків УПА

14 жовтня три великі патріотичні свята українського народу об’єдналися під Покровом Пресвятої Богородиці – День українського козацтва, День захисника України та створення Української Повстанської Армії. Цього року від початку створення славного війська УПА минає 75 років. Борці за свободу та гідність України, вояки УПА ціною власного життя боронили рідну землю від загарбників та своєю самопожертвою […]