Архів вересня, 2018

Картопляна вечірка

 «Картопля, як хліб, вона всіх нагодує» – таку назву мала картопляна вечірка в Білозоринській сільській бібліотеці-філії. Ведучі – завідувач бібліотекою Юлія Пилипчук та Галина Козар розповіли присутнім про історію появи картоплі на наших землях, про страви, які можна приготувати із неї, про практичне використання картоплі в промисловості, побуті, її роль в оздоровленні організму.

Здоров’я – цінність нашого життя

Найбільша цінність нашого життя – це здоров’я. Людина завжди прагнула до зміцнення свого здоров’я, збільшення сил, спритності, витривалості. Сьогодні людства стикнулося з тим, що незважаючи на успіхи медицини та поліпшення умов життя, кількість хворих збільшується. Цьому сприяє зменшення кількості фізичного навантаження, збільшення нервово-емоційного напруження, погіршення екологічних умов, в яких находиться людина, шкідливі звички.

Міжнародний день грамотності

8 вересня, починаючи з 1966 року, світова спільнота відзначає Міжнародний день грамотності. В такий спосіб ЮНЕСКО намагається привернути увагу суспільства, пробудити його інтерес і активну підтримку спрямовану на розповсюдження грамотності – однієї із головних сфер діяльності цієї організації. Розвиток грамотності – необхідний компонент розвитку особистості зокрема та суспільства в цілому, адже він включає в себе […]

Конкурс  «Краща  бібліотека  2018 р.»

Згідно  Положення  про  обласний  конкурс  «Краща  бібліотека  2018 р.»   з  16 травня   по  01 вересня  серед  бібліотек  Надвірнянської  районної  централізованої   бібліотечної  системи  проведено  перший  етап  (  відбірковий  )  конкурсу. 

Конкурс

Бібліотечні  виставки  сприяють  розвитку  творчості, моделюванню  бібліотечного  простору,      формуванню  позитивного  іміджу  бібліотеки. З метою  активізації  інтересу  до  читання,  популяризації  краєзнавчої  літератури  та  творчості  місцевих  авторів  з 1 червня  по  1 вересня 2018 року  проходив  районний  конкурс  на  кращу  книжкову  виставку  краєзнавчої  тематики.

Бібліотечні студії

Згідно плану роботи 4 вересня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове заняття бібліотечних студій. З мультимедійною презентацією “Адвокаційна діяльність бібліотек” виступила провідний методист Марта Кушнерчук. Наголосила, зокрема, що сьогодні, як ніколи, адвокація є актуальною та має стати невід»ємною частиною діяльності з метою отримання підтримки та визнання, якого заслуговують бібліотеки з боку суспільства, посадовців, […]