Архів травня, 2019

Зустріч з цікавою людиною

Центральна районна бібліотека продовжує реалізувати проект «Зустрічі з цікавими людьми». Цього разу працівники краєзнавчого відділу ЦРБ організували зустріч із завідувачем шкільною бібліотекою Надвірнянської ЗОШ № 2 Любою Михайлівною Андрійович. 29 травня учні по-новому побачили людину, яка працює в їхній шкільній бібліотеці, ознайомились з функціями та обов’язками бібліотекаря, а також мали можливість поспілкуватися з цікавою особистістю. […]

Громадський форум «Гендерна рівність в Україні та світі»

В усьому світі ширяться процеси на подолання гендерної дискримінації. Україна в цьому плані поки відстає від світового руху, хоч на законодавчому рівні приймаються відповідні закони, укладаються угоди, створюються громадські організації на захист прав жінок.

Екологічний круїз

Природні парки відрізняються від звичайних парків розваг. Вони не менш дивовижні і дуже цікаві, дозволяють доторкнутися до витоків живої природи і наблизитися до первозданного відчуття радості життя. 24 травня відзначається Європейський День Парків. Дата святкування була обрана не випадково – саме 24 травня 1909 у Швеції було створено перший з дев’яти Європейських Національних Парків. Це […]

Інформаційна година «Європа без кордонів»

Майбутнє України нерозривно пов’язане із запровадженням європейських стандартів суспільної демократії та поступовою євроінтеграцією. Особливе місце у процесі євроінтеграції належить молоді. Сьогодні молоде покоління є найбільш зацікавлене у подальшому розвитку відносин з Євросоюзом і саме від молодого покоління багато залежить  чи буде Україна повноправним членом ЄС.

День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв, присвячений сторінкам національно-визвольної боротьби українського народу. Це свято сьогодні покликане підкреслити історичний зв’язок між лицарями Київської Русі, козаками Гетьманщини, січовими стрільцями, вояками армій УНР та УПА, діячами ОУН, Героями Небесної Сотні та воїнами АТО.

Екскурсія до бібліотеки

В рамках проходження практики (керівник викладач Олександра Плитус) 22 травня на знайомство із центральною районною бібліотекою завітали студенти 2-го курсу ( група ІС-21, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна, музейна справа») Надвірнянського коледжу НТУ в супроводі бібліотекаря Тетяни Семенюк.

Бібліоклас для молодих бібліотекарів

Сьогодні бібліотекарі повинні акцентувати увагу на використанні нових форм обслуговування громадян, а не традиційних, таких, як видача книжок. Послуги на основі інформаційних технологій  мають бути обов’язковим компонентом їхньої роботи. 21 травня 2019 року у центральній районній бібліотеці відбувся бібліоклас для молодих  бібліотекарів  «Обслуговування  користувачів:  проблеми  та  нові  підходи».

Літературна година до 90-річчя Романа Іваничука

15 травня з учнями 9-Б класу Надвірнянської ЗОШ № 2 було проведено літературну годину «Невтомна праця задля історичної пам’яті», присвячена 90-річчю від дня народження українського письменника, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка, Героя України, нашого краянина Романа Іваничука.