Архів грудня, 2020

Книжкова виставка «Христос народився- славіте його!»

У відділі краєзнавчої літератури організована книжкова виставка до Новорічного свята та до Різдва Христового «Христос народився – славіте його !». Різдво- світле сімейне свято, яке наповнює душу і наш дім любов’ю, добром і теплом. Зимові свята для кожної людини є вісниками оновлення, віри та здійснення мрій, які  приносять щастя, достаток і мир у кожну родину, наповнюють […]

«Слово, що вкладається в душу»(до 90-річчя від дня народження Романа Федоріва»).

У відділі краєзнавчої літератури організована книжкова виставка «Його отчий світильник ніколи не згасне» з нагоди 90-річчя від дня народження відомого українського письменника, редактора, лауреата Національної премії України ім.Тараса Шевченка Романа Федоріва. На книжковій виставці користувачі можуть ознайомитись з його біографією та творчістю, літературно-критичними статтями, світлинами.

Презентація збірника «Історія Івано-Франківського обласного товариства «Меморіал»

Велику роль в історії становлення незалежної України відіграло просвітницьке товариство «Меморіал», започатковане під кінець 80-х років минулого століття. Перші мітинги і збори, перші розкопки поховань жертв тоталітарного режиму, становлення Української церкви та нової Української держави – це були часи величезного підняття українського патріотичного духу.