Тренінг

0_bf9e4_7238c061_XXLЗ 17 по 19 березня 2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка за підтримки програми «Бібліоміст» пройшов тренінг «Фандрейзинг для бібліотек. Комунікації задля просування» для бібліотечних працівників області. Від Надвірнянської ЦБС участь у тренінгу взяла бібліограф центральної районної бібліотеки Тетяна Гавриленко.

Тренер Віктор Бобиренко з «Бюро аналізу політики» (м. Суми) провів надзвичайно насичене інформацією навчання, надав дуже багато актуальних та корисних відомостей щодо питань фандрейзингу для бібліотек.

У перший день тренінгу присутні мали можливість ознайомитись з визначенням терміну «фандрейзинг» та видами фандрейзингової діяльності, а також визначили для себе цілі та завдання фандрейзингової діяльності. Бібліотечні працівники дізналися багато цікавого про бюджет, про особливості та можливості бюджетного фінансування, про програмно-цільовий метод фінансування та як знайти кошти в бюджетах громад.

Другий день тренінгу був присвячений темі проектного мислення. Учасники мали можливість у групах взяти участь у підготовці проекту, вчилися управлінню проектами, його моніторингу та визначали оцінку ефективності проекту. Цього ж дня відбулася плідна робота в групах на тему «Пошук ідеї, союзників та донорів».

Третій день був присвячений питанням мистецтва ведення переговорів, 10 пресуппозиціям успіху та підготовці експромтів у переговорах.

Завершився триденний тренінг обміном вражень та заповненням післятренінгових анкет.

Учасники тренінгу висловили щиру вдячність програмі «Бібліоміст» за сприяння у проведенні навчання та особисто тренеру Віктору Бобиренко за цікаве та змістовне викладення матеріалу.

0_bf9e3_19cf8470_XXL 0_bf9da_b80fe1da_XXL 0_bf9d8_1b138c3e_XXL

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.