Година пам’яті

PIC_0109«Герої не вмирають!» – таку назву мала година пам’яті, присвячена Небесній сотні, яка проведена 15 квітня в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих. Ведуча Марія Попович у вступному слові зробила екскурс подій, які передували Євромайдану та підкреслила, що Майдан – боротьба за краще майбутнє нашої держави, за яке кращі з кращих поклали свої життя, серед яких – ланчинець Василь Шеремета.

Учні 10Г класу ЗОШ 1-3 ст. в прозових, поетичних текстах сплітали віночок поваги, жалю, гордості героям Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Зі спогадами про події Євромайдану виступив учасник Михайло Іваночко – очільник Надвірнянської «Свободи». Сестра Василя Шеремети Галина розповіла про свого брата, який був поранений і помер в лікарні. Великодної п’ятниці, 18 квітня буде 40 днів після його смерті. Його мати, 93-річна Марія Миколаївна, яка пережила свою дитину і тепер живе з раною в серці, не змогла бути присутньою за станом здоров’я. Для неї дівчинка прочитала вірш «Не плачте, мамо».

Директор школи Тетяна Декан у своєму виступі поінформувала, зокрема, що завтра, 16 квітня учні випускних класів посадять на подвір’ї школи дерева на честь “Небесної сотні”. Священик греко-католицької церкви о. Василь (до речі, кожного дня був на мітингах з селищною громадою) у своєму виступі звернувся до молоді з закликом пам’ятати подвиг Небесної Сотні, бути справжніми патріотами своєї країни, запросив всіх до молитви за упокій душ героїв, а також за їхнього односельчанина Василя Шеремети. В кінці заходу всі присутні заспівали Гімн України.

PIC_0113 PIC_0117 PIC_0144

PIC_0131 PIC_0134 PIC_0137

PIC_0147 PIC_0150 PIC_0154

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.