Ювілейний творчий вечір

0 004В міській бібліотеці для юнацтва відбувся ювілейний творчий вечір гумориста Романа Бенюка. Роман Бенюк народився 4 березня 1964 року в селищі Битків. По закінченні 8-го класу місцевої школи навчався в Добротвірському СПТУ-47 що на Львівщині, Дрогобицькому нафтовому технікумі. Строкову службу проходив у морській авіації в Севастополі. Працював на Рівненській, Чорнобильській АЕС, в Чехії. Нині – інженер СП «УкрКарпатОйл» ЛТД. Одружений, проживає у Надвірній.

З 2003 року Роман Дмитрович – член літературної студії «Бистрінь», що при районній газеті «Народна Воля». Друкувався в «Народній Волі», в журналі «Дніпро», добірки його творів є в альманахові «З горіха зерня» та бистрінських «Літоплині над Бистрицею», «Сонячних обріях слова». У 2008 р. вийшла друком перша книга гумору «Веселий двір».

0 020 0 029 0 116

До ювілею вийшла друком чергова книга «5-й Океан», в якій є не тільки гумор (розділ «Правильний шашлик»), але й досить гарна лірика (розділ «Срібний ялівець»), патріотична поезія (розділ «Суспільний пульс»), малі новели (розділ «Ромко»), тексти до пісень (розділ «Дайте ноти»), що свідчить про літературне творче зростання Романа Дмитровича. Одночасно відбулась і презентація цієї книги.

0 128 0 037 0 009

Ювіляра вітали колеги по перу – голова обласної організації НСПУ, доцент Прикарпатського університету Євген Баран, член НСПУ Роман Киселюк, керівник літстудії «Бистрінь», член НСПУ Галина Христан, студійці Мирослава Гордєєва-Мельник, Марія Єрмакович, а також художник-оформлювач книги Дмитро Угринюк, видавець Теодор Ціховський, директор ЦБС Марта Кушнерчук, завідувач міською бібліотекою для юнацтва Галина Ільків, сестра Марія, фотомитець Роман Глодан, голова спілки чорнобильців району Іван Костюк, колишній полега по роботі Василь Угринчук. Гумор, лірику, новели автора читали Раїса Грушецька, Галина Дем»янчук, Ганна Струтинська, Галина Чуревич, Степан Лавринович, Мар»яна Максим»юк, Роман Гунда. Музичні вітання ювіляру, присутнім дарували Віктор Чудновський, Віталія Горбейчук, Юрій Дутчак. До речі, Віктор Чудновський написав музику на слова Романа Бенюка, тож відбулась прем»єра пісні «Намисто для коханої». Учасники ансамблю бального танцю «Едельвейс» (керівник Роман Гаврилів) представили танець «Будь моїм ангелом». Інжер-програміст ЦРБ Роман Заник підготував і продемонстрував слайд-шоу світлин ювіляра.

Євген Баран пише в передмові до книги «5-й Океан»: «Маючи непростий життєвий шлях, Роман вірить у Добро. І знає, що «сміху боїться той, що вже нічого не боїться» (Гоголь). А знаючи цю істину, не відступає від неї. І в цьому бачиться його заслуга і його людська місія».

httpv://www.youtube.com/watch?v=xGoFCseYa3k

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.