18 травня – Міжнародний день музеїв.

Изображение-149Кожний народ дбає про свою культурну, історичну спадщину, зберігає все, що залишається в спадок для майбутніх поколінь. Велику роль в цьому відіграють музеї. В Надвірнянському районі функціонують музеї: історії Надвірнянщини (м. Надвірна), музей Марійки Підгірянки (с. Б. Ослави), фольклорно-етнографічний музей с. Фитьків, музей історії села Добротів, Делятинський краєзнавчий музей. Свою лепту в збереження історії краю, речей побуту докладають і бібліотеки. При Молодківській бібліотеці-філії в окремій кімнаті влаштовано музей історії села, в якому нараховується біля 300 експонатів. Працівники бібліотеки Галина Середюк, Любов Кисляк, вчитель місцевої школи Галина Кисляк готові зустріти відвідувачів, провести цікаву екскурсію.

191 IMG_1214 IMG_1218

IMG_1222 SAM_1867 Изображение 195

Изображение 197 Изображение 201 Изображение 203

Завідувач Верхньомайданської сільської філії Галина Токарук зібрала багато речей побуту, стародавній одяг, вишивки і влаштувала музейний куточок в книгозбірні.

Изображение-143 Изображение-146 Изображение-156

Разом з клубними працівниками бібліотекарі Гаврилівської філії Марія Глинчак, Марія Мельник влаштували етнографічний міні-музей в одній з кімнат будинку культури.

003 005 010

Міні-музеї облаштовано в Чорноославській (завідувач Галина Биндас), Білоославській (завідувач Надія Гринюк), Парищенській (завідувач Ярослава Василишин), Делятинській філіях (завідувач Квітослава Брунько).
З нагоди Міжнародного дня музеїв начальник відділу культури Олександр Зварчук подякував бібліотечним працівникам за сподвижницьку працю, за внесок в розвиток культури району та нагородив грамотами відділу культури Молодківську, Гаврилівську та Верхньомайданську філії.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.