Зустріч з Світланою Флис

IMG_271111 червня в читальній залі відбулась зустріч з Світланою Флис – цікавою людиною, краєзнавцем, членом НСЖУ, науковим працівником музею етнографії та екології Карпатського краю в м.Яремчі, членом Всеукраїнського товариства краєзнавців, співавтор загальнодержавного видання “Звід пам’яток історії та культури України”. Пані Світлана часто друкується в таких періодичних виданнях, як “Галичина”, “Нова Зоря”, “Галицька просвіта”, “Народна Воля”, “Яремчанський вісник”, а також у Львівському  історико-краєзнавчо-туристичному часописі “Грегіт”, членом редколегії якої вона є. Світлана Семенівна – автор багатьох науково-пізнавальних досліджень про Яремчанщину та знаменитих людей. Вона автор таких книг, як “Музей Митрополита Шептицького”, краєзнавчих путівників “Яремче – перлина туристичних Карпат””, “Рекреаційна садиба в урочищі Женець”, “Дикий мед”, співавтор книги “Микуличин”.

Минулого року вийшла її книга “На перевалі духу” (про життя і діяльність духовенства Надвірнянського району та Яремчанщини).

Світлана Флис цікаво розповіла про всі свої видання, краєзнавчі дослідження, які надруковані в різних періодичних виданнях. Зокрема окремі її напрацювання надруковані в польських виданнях.

Пані Світлана ознайомила присутніх з інформацією про перебування М.Черемшини в Делятині.

З листа до О.Маковея 1899 р. ми дізнались, що І.Семанюк (М.Черемшина) працював юристом в Пнів’ю.

Краєзнавець С.Флис розповіла багато цікавих, маловідомих фактів із життя Марка Черемшини та інших відомих людей, зокрема М.Лагодинського, К.Трильовського, Голинського та ін.

IMG_2678 IMG_2685 IMG_2695

IMG_2698 IMG_2712 IMG_2717

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.