Зустріч з фотомитцями

402 Напередодні Дня фотографа (12 липня) в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з місцевими фотомитцями Володимиром Гринішаком та Романом Глоданом.

Володимир Гринішак працює інженером з охорони праці у відділі культури райдержадміністраці, депутат міської ради, людина активної життєвої позиції, а його хобі – гори. Якраз гори Карпрати, а особливо, зимові пейзажі спонукали його взялися за фотоапарат для того, щою увіковічнювати цю неповторну красу. У світлинах Володимир реалізовує себе, задумує і втілює різні проекти, часто влаштовує фотовиставки. До речі, в читальній залі демонструється виставка його світлин, на яких відображено пам»ятники Т. Г. Шевченку в районі (до 200-річчя Кобзаря). Вперше на цій зустрічі Володимир продемонстрував цикл світлин з Євромайдану, які він знімав 1 грудня 2013 року зранку і до пізнього вечора. Всіх зачарував ролик «Зимою в Карпатах».

Роман Глодан – фотомитець за станом душі та покликанням, керівник фотостудії «Трембіта» при районному будинку культури. Своїм фотоапаратом він ловить миті всіх імпрез, свят, фестивалів, концертів, що відбуваються в місті. За багато років назбиралось багато напрацювань, влаштовано сотні виставок, має чимало різних нагород. Роман вважає, що мистецтво, в т. ч. фотомистецтво – вічне у всіх його іпостасях, а митець передусім має бути щирий у відтворенні навколишньої дійсності та перед глядачем.

Вітаємо митців з святом та бажаємо творчого натхнення та успіхів!

388 391 389

413 427 425

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.