Конкурс «За покликом душі»

buket-jeltye-i-sinie-rozyОрганізація дозвілля членів сільської громади – один із напрямків діяльності сучасної бібліотеки. Одним з ефективних шляхів залучення користувачів, об’єднання їх в книгозбірні за спільними інтересами для спілкування, змістовного проведення дозвілля, самореалізації та розвитку були і є клуби за інтересами. В бібліотеках Надвірнянської ЦБС таких клубів нараховується 35. Вікова категорія – від дітей молодшого шкільного віку до пенсіонерів. Тематика, спрямованість теж різноманітна, як і форма проведення засідань.

З метою активізації та вдосконалення діяльністі клубів за інтересами, розкриття творчого потенціалу бібліотечних працівників методичним відділом центральної районної бібліотеки з лютого по вересень 2014 р. ініційовано конкурс на кращий клуб за інтересом «За покликом душі». В конкурсі взяли участь 32 філії, які представили діяльність своїх клубів. Журі вирішило визначити призові місця за віковою категорією: клуби для користувачів-дітей та для дорослих.

Отже, клуби за інтересами для дітей:

1 місце – творче об’єднання читачів «Хобіляндія» Ланчинської бібліотеки-філії для дітей (завідувач бібліотекою Наталія Яремин);
2 місце – клуб за інтересом «Джерельце» Тисменичанської сільської бібліотеки-філії (завідувач Оксана Мельниченко);
3 місце – клуб за інтересом «Паросток» Чорноославської бібліотеки-філії (бібліотекар Марія Боднарук);

0 3 IMG_6273

Журі відзначило змістовні клуби за інтересом для дітей: «Джерельце» Білоославської сільської філії (бібліотекар Алла Іващенко), «Дивосвіт» Добротівської сільської філії (бібліотекар Марія Христан).

Клуби для дорослих:

0011 місце – клуб за інтересом «Сучасниця» Білоославської сільської філії (завідувач Надія Гринюк);
2 місце – клуб «Сербиця» Молодківської сільської філії (завідувач Галина Середюк);
3 місце – клуб «Родинне джерельце» Парищенської сільської філії (завідувач Ярослава Василишин);
3 місце – клуб «Сапфір» Ланчинської міської філії (завідувач Марія Попович).

002 003 004

Журі відзначило також цікаві напрацювання клубів за інтересом: «Справи домашні» Зарічанської філії (завідувач Ганна Вацик), «Сімейні торжества» (Ланчинської бібліотеки для дорослих), «Істина» Цуцилівської, Волосівської філій (завідувачі Лілія Щербан, Наталія Хабайлюк), «Єдність» Фитьківської філії (завідувач Оксана Вінтонишин).

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо, щоб бібліотека завжди була для ваших користувачів місцем, де можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями і гарно відпочити.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.