Урочиста нарада

01930 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва зібрались бібліотечні працівники району з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається згідно Указу Президента України від 14 травня 1998 року. Це свято – свідчення влади, народу про повагу до бібліотек як хранителів, популяризаторів духовних надбань нації, подвижників культури, які несуть людям слово, виконують функції освіти, виховання, організації дозвілля. Директор ЦБС Марта Кушнерчук розповіла про напрацювання бібліотекарів протягом року, подякувала колегам за сумлінну працю, інженер-програміст Роман Заник демонстрував слайд-шоу «2014-й, бібліотечний», а також відеофільми про Цуцилівську, Тисменичанську, Молодківську філії. Приємно, що на свято до бібліотекарів завітали народний депутат України Юрій Дерев`янко, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Тарас Олендій, начальник інформаційно-аналітичного відділу РДА Тарас Дем`янчук. Михайло Іваночко та Василь Попович звернулись до бібліотечних працівників з теплими словами привітання з святом та вручили грамоти від районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок в розвиток бібліотечної справи Гаврилівській (завідувач М. Глинчак), Зеленській (завідувач Надія Осташук), Тисменичанській (завідувач Оксана Мельниченко), Цуцилівській (завідувач Лілія Щербан) сільським та Ланчинській міській (завідувач М. Попович) 009бібліотекам. Юрій Дерев`янко відзначив велику працю надвірнянських бібліотекарів – помічників і порадників на шляху до знань, також привітав зі святом. Заступник начальника відділу культури РДА Ольга Багрійчук вручила грамоти бібліотекам, окремим працівникам – переможцям районних конкурсів, акцій.

Напередодні професійного свята бібліотекарі ініціювали акцію «5 днів позитиву», під час якої проводили різні заходи з метою привернення уваги громади до їхньої діяльності, Всеукраїнського дня бібліотек. Журналіст ТРК «Надвірна» Світлана Гаєвська, яка зробила та презентувала спеціальний репортаж про участь кількох бібліотек в акції, відзначила креативність, творчість бібліотекарів, відданість професії.

На завершення свята Марта Кушнерчук подякувала гостям за участь в нараді, добрі слова і запевнила, що наші бібліотеки – це територія єдності, толерантності, спілкування, завжди готові до співпраці, раді своїм користувачам та чекають на них.

 011 012 073

023 029 032

043 049 063

079 088 102

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.