Свято яблука

03321 жовтня відзначається Всесвітній день яблука. А придумали його у 1990 р. британці, які вважаються найбільшими ласунами цього фрукту. Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево і тому справді заслуговує на особливу увагу, адже плоди, які вона дарує людям – скарбниця вітамінів і корисних мікроелементів. Українці не менше британців люблять яблука, в наших садах обов»язково росте кілька сортів цього фруктового дерева, а багатий урожай яблук символізує достаток української родини.

Свято «Яблука доспіли, яблука червоні…» проведено на засіданні етнографічної студії «Джерело» центральної районної бібліотеки. Тут була святкова атмосфера, виставка яблук, від ведучих Тетяни Гавриленко та Надії Мартинюк присутні учні ЗОШ №2 1-3 ст. дізнались багато цікавої інформації про яблука, різні сорти, отримали поради від садівника-дідуся (бібліотекар Ярослав Лазорко) як доглядати за садом, подивились відеоролик, слухали поезії М. Рильського, А. Малишка та міфи про яблука, пограли в «яблучні ігри», а ще скуштували смачних яблук та яблучного пирога, якого спекла завідувач відділу обслуговування Нарія Мартинюк.

Завідувач шкільною бібліотекою Любов Андрійович подякувала працівникам бібліотеки за гарний, «смачний» захід та творчу співпрацю.

028 037 038 039 040 041 044 049 050 054 059 061

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.