Вечір-присвята «Революція Гідності в наших серцях»

029Відзначаємо річницю революції. Згадуємо, аналізуємо, думаємо. Захоплюємось нашою молоддю, благородний порив якої повів за собою мільйони українців на боротьбу, яка донині триває…

 27 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва «Союзом українок», центральною районною бібліотекою проведено вечір-присвяту. Захід розпочався з благословення о. Ігора Шліхутки, спільної молитви та хвилини мовчання в пам»ять всіх загиблих на Майдані та в АТО. Модератор Ольга Багрійчук запросила до спогадів, роздумів учасників Євромайдану голову райдержадміністрації Михайла Іваночка, міського голову Зіновія Андрійовича, медсестру Марію Юрчук, депутата міської ради Володимира Гринішака. Їхні спогади, роздуми, оцінка подій революції переплітались із подіями в країні зараз. На жаль, не відчутно змін до кращого. А щоб вони були, треба кожному особисто робити щось корисне, вагоме – змінювати свідомість, допомагати армії, боротись з корупцією. В унісон з виступами звучали поетичні рядки у виконанні Галини Чуревич , патріотичні пісні хору «Союзу Українок» м. Надвірна (керівник Н. Мацьків), пісні, гімн революції, відеофільми про події Євромайдану, які демонстував мультимедійно Роман Заник. Марта Кушнерчук презентувала книгу «Євромайдан: хроніка відчуттів» – польові враження, есе письменників, учасників революції Т. Прохаська, Ю. Андруховича, І. Ципердюка, С. Жадана, Ю. Винничука. З особливою теплотою, увагою Ольга Багрійчук, Володимир Гринішак звернулися до студентів Надвірнянського коледжу НТУ – активних учасників надвірнянського Євромайдану. Героям Небесної сотні бібліотекарі Оксана Семенишин та Галина Ільків влаштували виставку-панораму.

Завершилось дійство плетенням маскувальної сітки для потреб вояків АТО.

Нашим обов»язком сьогодні є пам»ятати про тих, хто скропив своєю кров»ю нашу незалежність, хто поліг за неї в АТО, нашим завданням є спільно побороти ворога і розбудовувати справді європейську Україну.

011 007 010

\014 009 027

025 022 035

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.