Навчальний візит

01620-22 квітня відбувся навчально-професійний візит до Івано-Франківської області двадцяти бібліотечних фахівців з Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Київської, Донецької, Полтавської областей, які стали переможцями конкурсу програми «Бібліоміст» для публічних бібліотек «Програма навчальних поїздок: вивчення досвіду провідних бібліотек України».

В рамках програми візиту 21 квітня його учасники в супроводі директора ОНУБ ім.. І. Франка Людмили Бабій та заступника директора Галини Горбань відвідали Тисменичанську, Цуцилівську сільські бібліотеки-філії та Надвірнянську центральну районну бібліотеку. В Тисменичанах за українським звичаєм гостей зустріла хлібом-сіллю завідувач бібліотекою. Працівники бібліотеки Оксана Мельниченко та Галина Кушнірчук провели для колег оглядову екскурсію по бібліотеці, поспілкувались, поділились напрацюваннями. Директор ОНУБ ім.. І. Франка Людмила Бабій представила Надвірнянську ЦБС як одну з кращих в області. Начальник відділу культури Надвірнянської РДА Олександр Зварчук розповів про район, заклади сфери культури. Виконуюча обов»язки секретаря сільської ради Надія Зельман поінформувала про село, установи й організації, якіт тут функціонують, висловила позитивну позицію сільської ради щодо місцевої бібліотеки як культурно-просвітницького осередку громади. Директор ЦБС Марта Кушнерчук привітала колег, висловила сподівання, що обмін досвідом буде цікавим і корисним. Присутні переглянули рекламний ролик про Тименичанську сільську бібліотеку-філію, завідувач Оксана Мельниченко поділилась досвідом ведення блогу бібліотеки.

065 072 076

В Цуцилівському Народному домі учасників навчального візиту великодніми гаївками та забавами вітав фольклорно-етнографічний колектив «Шовкова косиця» районного будинку культури під орудою Олени Яченко, а заслужений артист України Сергій Орел порадував майстерною грою на скрипці. В бібліотеці гостей вітала секретар сільської ради Наталія Іванчук, підкреслила вагоме значення бібліотеки в тандемі з Народним домом (директор Галина Легка) в культурно-мистецькому житті сільської громади. Завідувач бібліотекою Лілія Щербан провела мультимедійну презентацію «Бібліотека-простір ідей для місцевої громади».

В центральній районній бібліотеці директор ЦБС Марта Кушнерчук презентувала напрацювання бібліотечної системи району щодо проектної діяльності (зокрема про реалізацію проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти» програми «Бібліоміст»), представила веб-імідж бібліотек району у світовій мережі, розповіла про співпрацю з літературною студією «Бистрінь» Надвірнянщини, письменниками Прикарпаття. Колеги відвідали всі відділи бібліотеки, поспілкувались з працівниками. Надіємось, що наші колеги – учасники візиту залишились задоволеними від зустрічі, спілкування з нами.

Висловлюємо вдячність команді програми «Бібліоміст» за організацію таких навчальних візитів, надану можливість бібліотекарям України знайомитись між собою, з різними бібліотеками, обмінюватись досвідом роботи, спілкуватись.

Матеріали та світлини з навчально-професійного візиту.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.