Цілую ніжно материнські руки…

IMG_9212Мама …Рідна і прекрасна, оспівана поетами , увічнена художниками.

В усіх народів , в усі віки , жінка- матір була уособленням святості, ніжності і любові. Її мудрість поважали в сім’ї , прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію… У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше , що ми бачимо з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос.

Слово, яке вперше вимовляємо – мама…До мами ми приходимо зі своїми радостями і печалями. Її мудра порада нам потрібна тоді , коли і в самих уже посріблені скроні.

12 травня в читальній залі районної бібліотеки вшановували всіх мамів, а особливо гостю Надію Осташук – завідувачку Черниківською бібліотекою-філією, маму-героїню, яка народила і разом з чоловіком виховує 7 дітей. Ведучі Тетяна Гавриленко та Наталія Берчак запросили до слова Надію Дмитрівну, представили її двх діток – Аню та Назара. Пані Надія розповіла про свою сім»ю, дітей, радощі і труднощі, родинні традиції.

Аня І Назар подарували матусі гарні вірші, а також поезії про маму Богдани Ковалюк та Марії Стефурак читала Раїса Грушецька. З святом матері привітали Надію Дмитрівну директор ЦБС Марта Кушнерчук та голови ПК бібліотечних працівників Зіновія Заяць, побажали їй, її сім»ї здоров»я, родинного тепла і затишку, Божого благословення на добру долю усім діточкам. Роман Глодан приєднався до привітань та подарував кілька ліричних пісень.

004 010 018

021 028 043

IMG_9225 IMG_9231 048

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.