Презентація ПЗ «Горгани»

012Приймаючи участь в обласній акції «Бібліотеки Івано-Франківщини за чисте довкілля», бібліотеки району проводять різні заходи, спрямовані на виховання екологічної культури.

22 травня, в день біологічного різноманіття, в центральній районній бібліотеці провідний фахівець ПЗ «Горгани» Роман Кузнєцов розповів учням ЗОШ №2 1-з ст. про створення, основне призначення, структуру заповідника, різні наукові дослідження, продемонстрував чудові документальні фільми про заповідник, а ще відповідав на безліч запитань про флору, фауну. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Р. Грушецька ознайомила присутніхз книгами про заповідник, друкованою продукцією, яку видають наукові працівники.

Природний заповідник «Горгани» унікальний, це – природний еталон, недоторканий діяльністю людини, який містить єдиний масив пралісу релікту – сосни кедрової європейської в Європі і світі. Роль працівників заповідника у збереженні унікального рослинного і тваринного світу, екоосвітня робота дуже важлива. Ми всі повинні берегти цю недоторкану красу і гордитися нею.

020 026 030

038 041 043

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.