Півторак-Кнігніцький В. Повернення ведичної картини

01«Написання роману – це свого роду перевтілення, маленька житейська авантюра, яка потребує повної самовіддачі у процесі і повного самовдоволення на завершенні… Це відповідальність, помножена на ризик» – так написала Ольга Бреславська-Бойчук у передньому слові «У передчутті доброго Слова» до роману Василя Півторака-Кнігніцького «Повернення ведичної картини», який недавно вийшов друком в Івано-Франківському видавництві «Лілея-НВ». Це перший роман надвірнянця. Василь рискнув і досить вдало. Роман читається із захопленням. Один примірник автор подарував відділу краєзнавчої літератури, тож запрошуємо наших читачів відкрити для себе нове ім’я.

Півторак-Кнігніцький В. Повернення ведичної картини. [Текст]: роман / Василь Півторак-Кнігніцький;. – Івано-Франківськ: Лілея НВ, 2015. – 183 с.

Роман «Повернення ведичної Картини» — це спроба автора в художній формі, мовою алегорій, змалювати сучасний світ, в якому споконвіку ведеться боротьба добра зі злом. Це віра в повернення до Добра, це віра в Перемогу.

Це спроба розповісти про надзвичайну силу мистецтва, про загальнолюдські цінності, про минуле та сьогодення України.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.