Франкові читання

2011_N7_czerwen__c«Стоїмо перед Франком, як перед осяйним прологом нації. Пролог нації – прозірливий погляд молодого поета з вершин і низин у прийдешнє, кредо на шляху поступу до верховин вселюдського духу:

Я син народа,
Що вгору йде, хоч був запертий в льох,
Мій поклик: праця, боротьба, свобода,
Я є мужик, пролог, не епілог.

Пролог нації – ясновидство на межі століть і тисячоліть, осяяне вірою, що в світ прийде вселюдське братерство нове, і оновиться земля, і зацвітуть житом-пшеницею вільні поля, і нагодують щасливий, свобідний народ» – цими словами Яреми Гояна з його книги «Воскреснемо!» розпочались Франкові читання у «Бібліотеці під відкритим небом» 27 серпня, в день народження титана нації Івана Яковича Франка. Звучала поезія Каменяра у виконанні Раїси Грушецької, Ярослава Лазорка та активних користувачів бібліотеки. Надвірнянці знайомились з частиною доробку письменника, представлену на виставці, обмінювались враженнями, думками про геніального українця. Разом заспівали пісню на його слова «Не пора, не пора, не пора…» під орудою Тамари Ренети.

Життєствердно і велично лунали слова пісні:
«Най пропаде незгоди проклята мара!
Під Украйни єднаймось прапор!».

Франковими читаннями центральна районна бібліотека закрила літні читання під відкритим небом. Літо поволі відходить, наступає золота осіння пора. А бібліотека запрошує своїх користувачів кожного дня, в любу пору року не тільки для отримання потрібної інформації, але й долучатися до різних акцій, заходів і спільно віддавати шану нашим достойникам.

024 028 031 035 042 049 050 052 054

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.