Презентація книги

028Цього року письменниця, журналістка, громадська діячка, авторка трьох прозових книжок, численних ліричних та релігійних збірок, член НСПУ Марія Влад відзначила 75-річний ювілей. З цієї нагоди у видавництві ПП «Писаний камінь» вийшла друком поетична збірка «Барвінкові Розтоки Марії Влад. Вибрані поезії». 10 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась презентація книги, жваве, цікаве спілкування з авторкою. Завідувач відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Надія Мартинюк представила письменницю-ювілярку, її творчість. Вірші почала писати у ранньому дитинстві.

Автор поетичних хбірок “Грають в дримби вітри”, “Живиця”, “Мелодії травня”, “Віно”, “Чиста злива”, “Час пробудження птиць”, “Мова полонин”, “Біла днина”, “Вірші та поеми”. Замість анотації до нової книги поезій авторка звертається до читачів: «Відбираю поезії з написаного за сімдесят літ і сама повертаюся у найсвітліше, у найболючіше. Вплітаю все це у барвінковий вінок – нехай пливе, розтікається і дарує по цвітці кожному. Виказане серцем, висповідане душею, – прийміть маленьке за велике». Майже дві години аудиторія спілкувалася з гарною людиною, талановитою письменницею, поетесою, яка понад усе любить свою рідну Гуцульщину, Україну і всіма своїми силами, талантом намагається бути корисною. Заслуги пані Марії належно поціновано: 2003 року вона стала лауреатом премії “Благовіст” за книжку “Який цей світ”,
в 2009 році – дипломантка конкурсу “Коронація слова” за роман “Святий Йосиф Обручник”. Марію Влад нагороджено офіцерським Хрестом з мечами, орденом княгині Ольги III ступеня та журналістською відзнакою “Золоте перо”.

Нам приємно, що перша презентація поетичної збірки «Барвінкові Розтоки Марії Влад» відбулась в Надвірній у рамках 22-го Міжнародного Гуцульського фестивалю.
Дякуємо БО «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев»янка» за подаровані книги для бібліотек району.

001 005 007 010 019 022 024 032 036

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.