Знайомтесь: нове ім’я в поезії

0Щойно у ТОВ «Надвірнянська друкарня» вийшла друком перша збірка поезій «Відродження через кров» делятинця (родом з Вінничини) Анатолія Подольського, патріота, людини небайдужої до долі нашої країни, її історії, тих подій, що відбуваються на Сході. У «Слові до читача» автор пише: «Мої колоски виросли пізно, і тільки після того, коли їх щедро полила людська кров, кров дітей наших… тільки потім… Народились мої вірші в морі людських страждань і зневіри, а на берег життя їх виніс дев’ятий вал українського Майдану».

Пан Анатолій називає свою першу збірку першою пташкою і «був би дуже радий, якщо вона вам сподобається». Тож нехай летять пташкою щирі, патріотичні поезії до сердець читачів, бо в них – зойк, крик душі автора за нашу з вами долю. А 1 жовтня о 12.00 год. запрошуємо в читальну залу на знайомство з поетом та його першою книгою.

Подольський А. Відродження через кров [Текст]: Поезії / Анатолій Подольський;. – Надвірна: ТОВ “Надвірнянська друкарня”, 2015. – 96 с.

«ВІДРОДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ КРОВ» – перша поетична збірка Анатолія Подольського, патріота, людини небайдужої до долі власної країни.Більшість віршів до цієї збірки написані далеко від України під впливом подій на Майдані 2014-2015 років.

Побачене по телевізору, почуте та прочитане Анатолієм Подольським виокремилося, вималювалося поетичними рядками в його серці, зойком, криком душі за долю рідної Вітчизни, долю синів, майбутнє держави лягло на папері рядками віршів.

Книга розрахованая на широке коло читачів.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.