Бібліотечний десант «Молодь читає – Молодків процвітає»

Фото2823Останнім часом спостерігається зниження інтересу юнацтва до читання. Усвідомлення «кризи читання» молоді змушує бібліотеку шукати нові підходи до розв’язання цієї проблеми. На допомогу приходять новітні, неординарні форми роботи : акції, флеш-моби, бібліотечні десанти.

Саме  напередодні  Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, працівники Молодківської сільської бібліотеки (зав.бібліотекою Середюк Г П., бібліотекар Кисляк Л.С.), спільно з учителем філологом Рожко О.М. вирішили ініціювати бібліотечний десант «Молодь читає – Молодків процвітає», щоб в черговий раз нагадати про роль книги в житті людини, а особливо, молоді. До заходу залучили всіх бажаючих старшокласників.

Десант розпочав свою роботу в бібліотеці, де завідувач ознайомила молодь з новинками сучасної української літератури (а їх в бібліотеці є вдосталь завдяки сприянню БО Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев»янка), зокрема це твори Л.Костенко, Ю.Андруховича, О.Забужко, М. Матіос, М.Дзюби, О.Кузів та ін. Поспілкувавшись в бібліотеці та вибравши книгу на свій смак, десант на деякий час зупинився біля будинку культури, славнозвісного дуба-прадіда, школи, вигукуючи лозунги «Я люблю читати», «Бібліотека – чудо, бібліотека – клас, вона завжди чекає на вас», «Завітай в бібліотеку, вона від тебе недалеко» та ін. Та найбільш тривалою виявилась зупинка біля Молодківської соровиці (джерело з солоною водою), де молодь мала можливість відпочити, переглянути книги, почитати поезію та сфотографуватись.

Захід виявився цікавим, захоплюючим та емоційним. Він, сподіваємось, приверне увагу молоді до книги, підвищить активність відвідування бібліотеки та в черговий раз докаже, що магічна  атмосфера книги не зрівняється з жодними новітніми Інтернет технологіями і книгу ніщо не замінить.

Фото2845 Фото2847 Фото2849

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.