Подорожуємо рідним краєм

22 червня в рамках проекту бібліотечними працівниками здійснено екскурсію за маршрутом: Надвірна – музей Марійки Підгірянки (с. Білі Ослави) – парк партизанської слави (с. Заріччя).

В центрі села Заріччя учасників екскурсії зустріли оригінальні гуцул і гуцулка, вирізані з дерев. Біля будинку культури відвідали пам’ятник Семену Руднєву.

В Білих Ославах біля музею Марійки Підгірянки юні шанувальники творчості поетеси представили літературно-музичну композицію за її творами. Відомий краєзнавець, завідувач музею, дослідник творчості Марійки Підгірянки, упорядник її книг Василь Левицький провів екскурсію по музею. Крім документів про життя та творчість Марійки Підгарянки, її книг, особистих речей в музеї представлено стародавні речі народного побуту села, в т.ч. ткацький верстат, на якому колись ткали килими.

Далі мандрівники відправились назад до Надвірної. По дорозі відвідали капличку на честь Діви Марії, побудовану білоославчанами Івасишин Оксаною та Василем, напились чудової холодної цілющої води, що струмочком витікає з-під каплиці. Біля с. Заріччя відвідали парк партизанської слави, закладений 29 вересня 1966 р. на честь партизанів-ковпаківців, які 4 серпня 1943 р. прийняли запеклий бій з німецькою армією. В цьому бою загинуло 73 партизани та політрук Семен Руднєв. Вдячні прикарпатці посадили алею з 11 дубів на честь Героїв-ковпаківців та чудовий парк. В парку є пам»ятний знак на місці, де загинув С. Руднєв. Кожного року, в травн, сюди приїзджають ветерани війни віддати шану партизанам-ковпаківцям. Про все це розповів нам краєзнавець Василь Левицький.

Посеред парку споруджено гарну, маленьку дерев’яну капличку.

Дивитись фотогалерею >>

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.