Краєзнавчий форум

2 листопада в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва в рамках проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти» проведено краєзнавчий форум «Краєзнавча робота в бібліотеках в контексті сьогодення» за участю бібліотечних працівників району, краєзнавців, працівників музеїв, заповідника «Горгани».

Директор ЦБС Марта Кушнерчук провела мультимедійну презентацію сайту BIBLIO TRAVEL KLUB, присутні переглянули фільм ТРК «Надвірна» «Надвірнянщина історична», учасники форуму виступили з інформацією про свою діяльність краєзнавчо-туристичного спрямування.

Раїса Грушецька – завідувач краєзнавчого відділу ЦРБ представила альбом BIBLIO TRAVEL KLUB, розповіла про роботу бібліотеки по реалізації проекту, про власні проекти бібліотеки «Вулиці розповідають», «Відомі люди району».

Галина Середюк – завідувач Молодківською філією розповіла про музей-світлицю історії села, яку влаштовано в бібліотеці, напрацювання бібліотеки, розкрила потенціал села в плані туристичної привабливості. Так сільський голова Кисляк Василь підготував проект щодо відродження соленого та сірководневого джерела, прокладення туристичного маршруту по знакових об»єктах села.

  

Надія Осташук – завідувач Зеленською філією розповіла про напрацювання бібліотеки краєзнавчо-туристичної тематики, представила проект бібліотеки «Зелена туристична».

Наталія Зварчук – директор музею історії Надвірнянщини подякувала за спільну роботу, запросила відвідати експозицію олімпійського чемпіона Романа Гонтюка, яка представлена в музею та на виставку до 100-річчя від дня народження уродженця м. Надвірна, видатного композитора, диригента Євгена Вахняка.

Людмила Кравчук – провідний спеціаліст заповідника «Горгани» відзначила, що в рамках проекту тіснішою стала співпраця заповідника із нашими книгозбірнями, особливо зацікавила їх Зеленська філія, запросила на екскурсію до заповідника.

Своїм досвідом роботи поділились також Саджавська, Фитьківська, Ліснотарновецька та інші філії.

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.