Проект

Шановні відвідувачі нашого сайту!

30 листопада закінчено реалізацію проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти» програми «Бібліоміст». За 6 місяців втілення проекту проведено багато цікавої роботи, яка висвітлювалась на сайті. Враження від проекту учасників клубу, просто учасників приємні. Всі відзначають, що збагатили свої знання, краще пізнали свій край, його архітектурну, природну, історичну спадщину та зацікавлені у  продовженні проекту. Працівники бібліотеки теж зацікавлені в тому, щоб продовжувати даний проект, тож запрошуємо ставати членами BIBLIO TRAVEL CLUB, приймати участь в різних заходах, відвідувати сайт клубу, відділ краєзнавчої літератури, в якому акумульовано чимало од. документообігу про край, в т. ч. туристичного спрямування.

Нам приємно, що на сьогодні загальне відвідування сайту становить 1786 разів (ст.. на 1.10 -1043, після зміни адреси – 743). Це означає, що наші відвідувачі знаходять тут потрібну інформацію.

Ми вдячні команді програми «Бібліоміст» за надану можливість реалізації проекту. Ми продовжуємо працювати та пізнавати свій рідний край разом з вами!

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.