Година інформації

5 січня на виробничу нараду до бібліотечних працівників району завітала партнер проекту, провідний фахівець сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» Людмила Кравчук. Людмила Петрівна присвятила свій виступ всесвітньому дню водно-болотних угідь, який відзначається 2 лютого. Цей день відзначається з 1997 р. і покликаний привернути увагу громадськості, урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримки стійкого розвитку нашої планети.

Людмила Петрівна розповіла про водні ресурси району, які є окрасою краю та привабливими для відпочинку не тільки для наших краян, але й для зовнішніх туристів, наголосила на необхідності спільної праці щодо популяризації культури поведінки наших краян під час відпочинку біля річок та озер, закликала бібліотекарів ініціювати влітку у своїх населених пунктах акції «За чисті узбіччя річок і лісів».

З нагоди всесвітнього дня водно-болотних угідь сектором екологічної освіти природного заповідника «Горгани» видано флаєр «Йдемо до чистої води, щоб не знати нам біди», який Людмила Петрівна подарувала кожній бібліотеці.

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.

-->