Година інформації

5 січня на виробничу нараду до бібліотечних працівників району завітала партнер проекту, провідний фахівець сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» Людмила Кравчук. Людмила Петрівна присвятила свій виступ всесвітньому дню водно-болотних угідь, який відзначається 2 лютого. Цей день відзначається з 1997 р. і покликаний привернути увагу громадськості, урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримки стійкого розвитку нашої планети.

Людмила Петрівна розповіла про водні ресурси району, які є окрасою краю та привабливими для відпочинку не тільки для наших краян, але й для зовнішніх туристів, наголосила на необхідності спільної праці щодо популяризації культури поведінки наших краян під час відпочинку біля річок та озер, закликала бібліотекарів ініціювати влітку у своїх населених пунктах акції «За чисті узбіччя річок і лісів».

З нагоди всесвітнього дня водно-болотних угідь сектором екологічної освіти природного заповідника «Горгани» видано флаєр «Йдемо до чистої води, щоб не знати нам біди», який Людмила Петрівна подарувала кожній бібліотеці.

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.