Тренінг

Изображение 0254 липня року в центральній районній бібліотеці проведено тренінг “Успішний розвиток власної справи: основні принципи менеджменту, створення та рекламування туристичного продукту у сільському зеленому туризмі», який організовувався Фондом підтримки підприємництва м. Яремче спільно з Надвірнянським туристично-інформаційним центром в рамках реалізації проекту «Розширення прав і можливостей жінок в сільській місцевості Івано-Франківської області в бізнесі у секторі зеленого туризму», співфінансування якого здійснюється Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Термін реалізації проекту – 12 місяців.

Територія проекту охоплює Івано-Франківську область України та Долину Рускову (Румунія). Партнером проекту є Асоціація місцевого розвитку «Іван Креван» (Румунія).

Метою проекту є розширення прав та можливостей жінок в сфері бізнесу у секторі зеленого туризму в Яремчанському, Косівському, Верховинському та Надвірнянському районах Івано-Франківської області через забезпечення жінок відповідними навичками та знаннями, орієнтованими на гендерну інформаційно-комунікативну модель.

Основними завданнями проекту є такі:

Формування бази для міжнародного співробітництва та обміну знаннями й досвідом із румунським партнером з метою покращення інформаційно – комунікативного простору в сфері сільського зеленого туризму.
Проведення ситуаційного аналізу сільського зеленого туризму та рівня залученості жінок до бізнесу в цьому секторі в Україні та Румунії.
Покращення інформаційної підтримки жінок у сфері сільського зеленого туризму в Івано-Франківській області з метою підвищення їхніх знань у цій сфері.
Надання навичок ведення бізнесу та ділової комунікації жінкам, залученим до сільського зеленого туризму, а також тим, хто планують працювати у цій сфері.
Привернення уваги урядових та бізнес-структур до проблем у секторі сільського зеленого туризму в Івано-Франківській області, а також підвищення активності жінок у секторі зеленого туризму.
Процес реалізації проекту передбачає проведення тренінгів для жінок, розробку інформаційних матеріалів (брошури, буклет, посібник), формування Ресурсного-туристичного центру в місті Яремче, а також проведення ситуаційного аналізу сільського зеленого туризму та рівня залученості жінок до бізнесу в цьому секторі в Україні та Румунії.

В рамках даного проекту планується сформувати ефективну регіональну систему підтримки розвитку туризму, особливо в сільській місцевості, адже саме завдяки розвитку цього напрямку туристичної діяльності багато країн Західної Європи зробили вагомий крок у розвитку економіки сільської місцевості.

Під час тренінгу учасники пройшли навчання по складанню бізнес-плану, організації та провадження сільського зеленого туризму.

В заході взяли участь працівники бібліотеки

Изображение 001 Изображение 019 Изображение 013
Изображение 011 Изображение 009 Изображение 008

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.